Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek először a...

Mikor éreztétek először a magzatmozgást? Konkrétan mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Első babás 17+3 hetes kismama vagyok. Szombat óta érzek enyhe csikizést a köldöktől picit lejjebb. Nem mindig érzem, de mindig ugyanott. Ez már a baba lehet?

2014. okt. 30. 04:41
 1/8 anonim ***** válasza:
16 hetes voltam olyasmit éreztem amit leírtál kis bugyborékolás volt de nagyon élveztem úszkált bennem a kicsi.
2014. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is a 17.het korul ereztem aztan hetekig semmit:-(. Utolag jottem ra h az mar a kicsi volt:-) en ilyen bokodest ereztem, hirtelen ert hozza es el is vette, pont olyan volt mint kesobb a rugasok, csak meg tompabb. En is olvastam h valakinek mintha pillango repkedne a hasaban, valaki csikizest erez, en konkret rugast ereztem, szerintem mindenkinek mas, mert minden baba maskepp helyezkedik ilyenkor meg. Es ne ijedj meg ha esetlrg sokaig nem erzed majd igy az elejen! :)
2014. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Margit84 ***** válasza:
Én majdnem 19 hetes voltam már, amikor tutira tudom, hogy ő volt... olyan volt mint amikor egy pontot összehúz a görcs. Először azt is gondoltam, de aztán rájöttem, hogy ez már a baba.
2014. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 12 és fél hetesen éreztem először, hogy viszket belül a hasam. :D

Utána már rendszeresen viszketett, 16 hetesen pedig már rugdosott is.

2014. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17+4 voltam mikor este éreztem a köldököm alatt egy bökést :)

32hkm

2014. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elsővel 16. héten egy nagy boxolást, most a másodiknál a 14. héten a klasszikus szakkönyvi 'kaparászást' :)
2014. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is első babás vagyok és a 16. hetet nyomom. Én a napokban éreztem hasonlót, mint ahogy te is írtad és én is ugyanazon a ponton (csak én nem a köldököm alatt, hanem nagyon lent a hasam alján). Nekem tapasztalt anyukák azt monndták, hogy ez bizony már a baba.

Nekem a csikis érzet mellett olyan volt, mintha valami idegrángást éreztem volna.

2014. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Enyhe remegést én is szoktam a csikizés mellett érezni. Azt gondoltam hogy később fogom érezni, de örülök hogy ez már a baba lehet. Nagyon jó érzés. :)
2014. okt. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!