Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején lehetséges,...

Terhesség elején lehetséges, hogy nem kívánósak vagyunk, hanem rosszul vagyunk az ételektől?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Én is így voltam vele. Alig ettem egész nap. Vmit megkívántam mire eljutottam odáig hogy egyek hányingerem lett tőle.

Már 14 hetes vagyok de még előfordul hogy nem kívánom.

Első terhességemnél pedig mindent ettem. Egész nap csak faltam. Meg is lett az eredménye. 27 kg jött fel.

2014. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy vagyok 2 napja, mármint mire leülök megenni, mégsem kívánom :)
2014. okt. 31. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 14 hétig csak jégkrémen és húslevesen éltem, minden mástól rosszul voltam .:S
2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mindkét terhesség elején fogytam, alig tudtam valamit letuszkolni.
2014. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én konkrétan rosszul voltam az étel gondolatától és a 11. hétig minden nap 4-5ször hánytam is. Borzalmas volt...5 kiló minusz..


Most 20 hetesen kezdek el picit kívánós lenni.

2014. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 15.hetig 24 órás hanyingerrel kuszkodtem plusz hanyassal. Azt hittem uúgy maradok :D 6kgt fogytam. igazából én nem tapasztalom a terhesség alatti durva kivanossagot. Nem ehetek bármit, dietazom epekő miatt de így is megvagyok :)

33hkm

2014. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!