Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma már 15 napja,hogy késik.Pár napja észleltem a reggeli enyhe rosszúllét és nap közben émejgés,szédülést.Ma reggel arra keltem,hogy hasmenésem van és hirtelen ki is szaladtam a mosdóba hányni.A barátom szerint terhes vagyok és fiút álmodott meg,de én avval vagyok,hogy ez csak valami gyomor rontás lehet.Ma október 18. szeptember 20.án volt aktusunk és esemény utánit sem vettem be..Ö biztos abban hogy terhes vagyok én viszont nem és abban a hitben vagyok,hogy meg fog jönni.Segitsetek mennyi az esély a babára??

2014. okt. 18. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
És mire vársz? Mi innen nem tudjuk megmondani, ám egy teszt igen.
2014. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Ha terhes vagy és nem veszel róla tudomàdt akkor is terhes vagy
2014. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel terhes vagy, de inkább tesztelj.
2014. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél már buta. :) 15 napja késik, reggeli rosszulléteid vannak...irány tesztelni nagy eséllyel terhes vagy!!! Majd írd meg mi volt a teszt eredménye.
2014. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
OKés köszönöm... jelzek majd.
2014. okt. 18. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
De mit gondolsz, hogy majd mi itt a gépen keresztül megmondjuk neked, hogy terhes vagy-e?? Hogy lehetsz ennyire buta, már ne is haragudj? Csinálj egy tesztet, nem ez lenne az ésszerű?? 15 nap késéssel valószínű, hogy terhes vagy, vagy pedig más bajod van, amivel szintén orvoshoz kell menni. Vegyél egy tesztet minél előbb.
2014. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalka lehetsz,ha 15 nap késés után, nem a terhességi teszt volt az első gondolatod...
2014. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet?
2014. okt. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!