Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül 2 másodpercre...

Véletlenül 2 másodpercre ráfeküdtem a pocakomra, lehet baj? Ugye nem? 34 h

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
-.-" Nem -.-"
2014. nov. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D Most ez komoly? :D

Én 30-36 hetesen annyira kívántam hasra feküdni, hogy feküdtem is. Kb 5 perc után jelezte a kisasszony a hasamban, hogy most már elég volt, ekkor vissza is fordultam a hátamra. Ép és egészséges 3 hetes kisbaba, nem nyomorgattam meg.

2014. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Betöltött 36.-ik héten szültem. Pont aznap. De én még a kórházban utolsó éjjel is hason aludtam. Végig, mindig! A kórházban kinevettek a nővérkék, hogy ez nem nagyon szokott menni az anyukáknak. Pedig óriási hasam volt. Úgy aludtam hason mint a bunda, még a nyálam is folyt. :) Már 3 éves a fiam és a világon semmi baja! Gyönyörű, formás kis fickó. Mikor megszületett sem volt nyomott, formás volt akkor is. Nyugi, semmi baja nem lesz ez tuti!
2014. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!