Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok....

12 hetes kismama vagyok. Tegnap megnézte a doki manuálisan a méhszájat közbe a hasam nyomkodva. Nem lesz baja a kicsinek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
MIért lenne? Ez a normális vizsgálat menete, és ettöl még senkinek sem lett semmi baja.
2014. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Te paramamik paramamija:-).. A nogyogyasz biztos nem ert hozza, ezert a babara artalmas dolgokat csinal, vagy mire gondoltal?.meg rengetegszer fognak vizsgalgatni, sokfele modszerrel, ne agyald tul:-)!
2014. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most nevettem egyet... :) Ez egy olyan dolog, amit se ránézésre, se UH-gal nem tud megvizsgálni. Sőt még lesz pár ilyen vizsgálat. Hidd el a doki nem tenne olyat, ami ártana a babának.


20hetes kismama

2014. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

És általában minden nőgyógyász minden hónapban ugyanígy megvizsgálja a kismamákat.

2014. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem tegnap előtt nézett meg ugyanígy , 11 hetes vagyok.. És engem is nagyon megnyomkodott, sőt rátette a kezem hogy érzem én is a méhet? Jófej volt :) mondtam hogy én nem merem így nyomogatni, azt mondja áá ettől semmi baja nem lesz! Orvosok, tudják mit csinálnak, nem kell félni.
2014. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!