Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok a...

31 hetes kismama vagyok a babám kb az elsö pillanattol hogy érzem (19. het) haránt fekvésben van? Tegnap uhán a doki azt mondta hogy hát nem a legjobb de még van idö, hogy be forduljon!? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Van még ideje befordulni, ha mégsem teszi UHÁN úgyis kiderül és akkor császároznak!
2014. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34 hetes koráig harántfekvéses volt a kislányom, fel is adtam a reményt. Aztán egy éjszaka nagy örömömre és fájdalmamra befordult. Másnap mentem az orvosomhoz, aki közölte, hogy igen, jól gondoltam, befordult a drága. Farosba! Úgy is maradt.
2014. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem faros volt (a fejét nyomkodta a gyomor környékén, teljesen kitapintható volt), a rázkódó kocsi miatt ráadásul nagyon nyomta. Beértünk az orvoshoz, ahol 10 perccel később harántfekvésben volt, hazafelé megint fejjel felfelé. Tehát ő 5 percenként pozíciót váltott.

Aztán 35 hétben befordult fejjel lefelé, azóta ott van. (Mára vagyok kiírva)

2014. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a 38_39. hét között fordult be valamikor (fel sem tűnt pedig nem lett kicsi baba) Szóval tényleg van még bőven ideje. A mostani is később fordult be, de ha esetleg faros marad se keseredj el, az, hogy hogyan születik meg részletkérdés :) Boldog babavárást!
2014. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!