Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány hetes vagyok?

Szerintetek hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

Kedden pozitívat teszteltem, de nem tudom, mennyi idős is lehet. Tudom, hogy ezt majd az ultrahangos vizsgálaton megállapítja az orvos, de kíváncsi vagyok, mert nem egyértelmű.

Tehát: utolsó mensim szeptember 5-én kezdődött.(a ciklusaim nem teljesen szabályosak, 28-35 napos szokott lenni, egyszer volt 40 napos). Ez alapján, ha kiszámolom, akkor 8 hetes voltam pénteken.

De: többször teszteltem a menstruációm kimaradásától, de eddig negatívak lettek. Utolsó negatív tesztemet október 23-án csináltam reggel.( 25-ös x-epil).

Október 28-án már jól látható pozitív volt a teszt(de jóval halványabb, mint a kontrollvonal).

Az együttléteinkből nem tudom kiszámolni, mert 2-3 naponta együtt voltunk, viszont október 13-án este volt egy kis barnázásom, ami csak a wc papíron volt látható. Lehet, hogy az ovulációt jelezte(nem szoktam középidőbe barnázni), vagy a beágyazódást?

Ha akkor volt peteérésem, akkor még csak a 4. hét végén járok körülbelül.

Szerintetek? Melyik az esélyesebb? Tudom, hogy nem vagytok orvosok, és nem láttok belém, de ha még csak 4-5 hetes vagyok, akkor nem mennék még nőgyógyászhoz, úgysem látna semmit.



2014. nov. 1. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Késői ovuból fogant a picink,amikor 6 hetes voltam mensi szerint akkor mentem orvoshoz,valójában ekkor 4 hetes voltam,de ultrahangon láttuk,hogy jó helyen tapadt meg.Petezsák már látszott és hasi uh volt.
2014. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8hetes 1 napos

mindjárt 2 napos :)

2014. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!