Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 Hetesen elképzelhetô, hogy...

15 Hetesen elképzelhetô, hogy nôtt a hasam?

Figyelt kérdés
A nadrágjaim egyre szũkebbek, a súlyom csökken, tehát nem híztam... (nem vészesen és a baba rendben van) Ez már a baba és a méhem lehet?
2014. nov. 1. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem már szép kerek pocakom volt hetesen :) tehát lehet.
2014. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

attól függ hányadik gyermeked... ha az első poronty, akkor később kezd el nőni, de elképzelhető

sőt az is hogy pszihés a dolog(nem arra célzok hogy bolond vagy, hanem hogy annyira várod a babát)

2014. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második gyerkôc, nem régóta tervezett baba, hanem 'becsúszott', tehát nem azok táborát erôsítem, akik már odavoltak érte... Persze izgatott vagyok meg minden és várom is, már a nevét is kitaláltam ( a neme még titok, de már van mind2re ötletem), csak mégsem vagyok az a babaõrült. :) elnézést, nem sértegetni akartam azokat, akik már nagyon várják, hogy lehessen nekik.
2014. nov. 1. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
én 14 hetes lehettem, amikor egy olyan kollégám szurta ki hogy terhes vagyok, aki abszolut nem tudta hogy egyaltalan baba projekt van . tehat siman latszodhat 15 hetesen :)
2014. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel 13 hetesen már rákérdeztek, hogy babát várok? Most a másodikkal 12 hetesen már kismama nadrágot hordtam.

Nem vagyok túlsúlyos, de nádszál sem, átlagos a testalkatom. De mindkét terhességnél óriási a hasam, akkor is és most is, azt kérdezgetik, hogy bizosan csak egy baba van?

Szóval, igen, a pocakod nő, főleg a második terhességnél hamarabb látszódik.

2014. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 15 hetes vagyok a második terhességgel, és akkora hasam van, mint az elsővel félidőben. Nagyon látszik.

Nekem már az első terhességnél is gratuláltak 16 hetesen idegenek, úgy, hogy poncsó volt rajtam... Szóval igen, nőhet a pocakod.

Ja, és mindkét esetben fogytam az elején.

2014. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másodikkal 11 hetesen olyan kérdezte meg tőlem,hogy: Ugye babát vártok? Akivel azelőtt csak köszöntünk egymásnak,egyértelműen látszott hogy gömbölyödök :D

És úgy hogy 16 hétre fogytam 5kg-t a haskörfogatom meg nőtt 10cm-t

2014. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!