Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik a baba az...

Hellosztok kérdése:

Miért nem látszik a baba az ultrahangon?

Figyelt kérdés
1hete késett a menstruációm csináltam tesztet pozitív lett, ma el mentem nőgyógyászhoz ahol mikor vizsgáltak azt mondta a doki hogy kitapintotta a babát, elküldött ultrahangra ott meg nem látszott sehol??mért van ez? van okom félni??? A másik kérdésem az lenne hogy csinált ugye rákszűrést és egy pecsétnyit véreztem az baj?? mindenkinek köszönöm előre a válaszokat :)
2014. nov. 3. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:

mert még olyan pici, hogy nem látszik.

1-2 hét múlva fog, vagy méhen kívüli, de az is kb akkor fog kiderülni és nem valószínű.

Szerintem 2 hét múlva menj vissza ultrahangra, ha nincs semmi panaszod.

2014. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő sem a babát tapintotta ki, hanem azt, hogy a méhed nagyobb az átlagosnál, ez várandósságra utal, ahogyan a pozitív teszt is. Nem tudom, hogy mit értesz a "semmin" (felritkulást leírtak? az lesz az embrió helye a későbbiekben). A hatodik héten (peteéréstől számított 28-35. nap között várunk embriót szívhanggal, ha ez nincs, akkor missed ab. Addig nem aggódnék, nagyon fiatal a terhességed. A rákszűrés jellemzően vérzéssel jár, ezen ne aggódj. :)
2014. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Túl korán mentél orvoshoz, ennyi. Az sztk-s (bocsi, de sz@r minőségű) hasi ultrahang gépekkel ilyenkor még valóban nem látszik az égvilágon semmi. Majd ha 7-8 hetes leszel akkor már látni fogják rendesen.
2014. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jövőhét hétfőn kell vissza mennem és ti mit javasoltok vegyem meg előtte a magzatvédő vitamint?
2014. nov. 3. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már a pozitív teszttől kezdve szedtem Gravidát.
2014. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha mást nem folsavat szedj ez a legfontosabb az első 12 hétben! De a terhesvitamimban az is van! :)
2014. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen :D És ez normális hogy már nem nagyon érzek jeleket csak mell fájdalom és néha nyilal a hasam alja?!
2014. nov. 4. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen normális nyúlnak a méhszalagok, ameddig nem görcsölsz nagyon, nincs vérzés addig nincs gáz! Boldog babavárást! :)
2014. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen holnapután írok hogy mit mondtak :D
2014. nov. 8. 22:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma voltam és 5-hetes terhes vagyok :D már szedem az elevitet :D köszönöm mindenkinek a segítséget :D
2014. nov. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!