Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ismeri a Colchicum D6...

Valaki ismeri a Colchicum D6 homeopátiás bogyót? Émelygésre, hányásra ajánlják, kipróbálta valaki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamit szedtem de mar nem emlekszem mi volt az,csak annyi ghogy kek volt a doboza..akkor szedtem be csak amikor dokihoz mentem hogy ne hanyjak. Nem hanytam,de nem viztos hogy a bogyonak tudhato be.

Amugy is tudod,hogy a homeo megosztja az embereket.van aki hisz benne,van aki nem. Ki kell probalni.

2014. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányásra cukorbogyót? Inkább fordulj rendes orvoshoz és derítsétek ki mitől hánysz.
2014. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a terhesseg kategoriaba irta a kerdest akkor gondolom terhes lehet es azert,nem?
2014. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen,8 hetes kismama lennék... gondoltam ha ide írom ez egyértelmű...
2014. nov. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!