Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orokbeadnatok a helyembe a...

Orokbeadnatok a helyembe a kisbabat?

Figyelt kérdés
3 honapja elhagyott a ferjem van 3 gyerekem. Most a neveloanyameknak lakunk jovedelmem nincsen sajnos csak takaritani jarok. A gyerekeknek a csaladsegitonel es templomnal szoktam etelt kerni mert en sajnos nem tudok venni. A neveloanyamek sem tudnak segiteni. A mai nap derult ki hogy 20 hetes terhes vagyok egy rutinvizsgalat alkalmaval. Nagyon ledobbentem mert mestualtam rendesen es a hasam se nott semmi jel nem volt ra. Nagyon faj a szivem a babert nem tudom hogy ledzek kepes adaadni valakinek .igauabol egyertelmu hogy orokbekell adnom .
2014. nov. 5. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Akármennyire is rossz lenne de az ő érdekébe örökbe adnám v nevelőszülőkhöz és akkor láthatod havonta (mondjuk lehet újszülöttnél ilyen nincs).
2014. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos ez a helyes döntés.sajnálom
2014. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Igen, örökbe adnám. Nyílt örökbeadással, hogy lehetőségem legyen nyomon követni és ő is tudhassa, honnan vannak a gyökerei.
2014. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem soha nem kerülök ilyen helyzetbe, de ha mégis, akkor örökbe adnám, úgy, hogy tarthassam vele a kapcsolatot. már a gondolatba is beleszakad a szívem. nagyon sajnálom, ami veletek történik. kitartást kívánok nektek! :(
2014. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
nem bantaskepp, de hogyhogy nem tudsz semmi etelt venni a gyerekeknek?? Csaladi potlekot azert kapsz nem?
2014. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, neked van már 3 gyereked, akik sajnos pillanatnyilag szintén nélkülöznek, mint ahogy te is.

Nem látok rá reális esélyt, hogy mire ez a negyedik megszületik rendeződik úgy az életed, hogy a gyerekeknek szerető apjuk, neked párod és saját otthonod legyen, gondtalan élet, anyagi problémák nélkül.

Értem, persze, hogy fáj a szíved, de pont azért mert szereted azért akarsz neki mindent megadni, szerető, biztonságos, meleg otthont.

Szerintem ebben a szituban az a legjobb döntés, ha lemondasz róla, nem kell, hogy látogasd, nem kell, hogy tartsd vele a kapcsolatot, hiszen az egy soha be nem gyógyuló seb lenne benned is.

Arra gondolj, hogy hány száz pár vár évek óta egy örökbe fogadható babára. Ezer százalék, hogy szeretnék, és mindent megadva gondoskodnának róla, te pedig koncentrálj a már meglévő 3 gyerekre.

2014. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyértelmű akkor. .

De honnan netezel?

2014. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
A csaladsegito hol add etelt a raszoruloknak?
2014. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Neked nincs jobb dolgod, mint kamukérdéseket kitalálni? 3 terhesség után nem tűnt fel magadtól, hogy 20 hetes terhes vagy? Koldulni jársz a templomhoz és a családsegítőhöz? Ahhoz képest, hogy enni nincs mit, legalább netre futja. Szerintem inkább pszichológushoz fordulj a hülyességeiddel vagy írj könyvet, mert fantáziád az van.
2014. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!