Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. egy hét múlva szülő...

Kb. egy hét múlva szülő kismamák! Hogy vagytok? Testileg-lelkileg? Hányadik baba lesz? Mennyi segítségetek van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Második gyerek elméletileg nincs két hetem vissza,de a méhszájam nyitva van 2 hete,úgyhogy akár szülhetnék is, de jól érzi magát odabent.Én már kevésbé bírom.Hatalmas hasam van és a babám is jó nagy UH méretei alapján.Ráadásul mára jól meg is fáztam és úgy el van dugulva az orrom, hogy nem tudom mit csinálnék ha most jönne rám a szülés.Segítségem hála égnek van. Van egy angyali férjem ,aki mindenben segít, most ő viszi a családot a hátán ugyanis a 3 éves lányom is beteg már másfél hete.Úgyhogy van mit segítenie.De majd meghálálom neki, ha túl vagyok mindenen.Tehát mindent összefoglalva jól vagyok mégis parázok kicsit.
2010. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40 hetes leszek holnap. Én nagyon jól vagyok,eddig még egy fájásom sem volt, pedig már itt lenne az ideje, hogy megszülessen a kislányom. A hasam aljában érzek egy kis feszítő érzést, de azon kívül semmi bajom. Első baba lesz, elhiheted mennyire türelmetlenek vagyunk már. Segítségem az van, mert a szüleimmel lakunk és anyukám mindenben segít nekem, sőt mondhatom azt is, hogy mindent megcsinál helyettem. Ez nagyon sokat számít nekem. A párom is nagyon sokat segít, tényleg kiveszi a részét mindenből, házimunka stb. És te hogy vagy?
2010. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elsö baba, már nagyon nehezzen birom ,izgatott is vagyok mikor jön az a bizonyos fájdalom ogy tudjam nemsokára itt van !sajnos segitségem csak a párom ,külön lakunk mindenkitöl távol!fájásaim vannak az utóbbi 2napba erösek is ! remélem nemsokára kijön feb 8ra vagyunk kiirva!!és leánmyzó lesz! ti hogy vagytok??

minekinek könnyü szülést

2010. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálam második baba, fizikailag nem érzem, hogy hamarosan szülök, egy hetem van még. Segítségem nincs, egyedül vagyok a totyogómmal, Apát máshová szólítja a munkája, mások a családból meg nem segítenek - akkor sem, ha látják, hogy 15 kilókat emelgetek vagy házat takarítok...nagyon nagy csalódás ez, és hiányzik a férjem. Persze amikor tud, jön, de hát szülésig muszáj dolgoznia.
2010. jan. 27. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keseregj!A lényeg, hogy a férjed melletted áll.Hidd el csak ez a fontos.A családtagjaidnak meg üzenem, hogy csak gratulálni tudok nekik, bunkóságból és nemtörődömségből nálam 5-öst kapnak!Te meg ne emelgess 15 kilókat,ok!?Gondolj a babádra!!Ő majd kárpótól minden rosszért!!Kitartást szülésig!
2010. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utólsó elötti vagyok !!az én párom 1 hónapba 2estét alszik itthon ujságot hor peströl miskolcra este6-tol reggel 9ig dolgozik majd 12töl 1730ig alszik!4ez van ezt kell elfogadnunk ne keseredj lesz még jobb is !38+3hetes mami
2010. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!