Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára szülő kismamik. Ti...

Nemsokára szülő kismamik. Ti hogyan védekeztek a megfázás infulenza ellen? És a baba születése után milyen "óvintézkedéseket" tesztek, hogy a babó ne kapjon el a rokonoktól sem semmit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sok gyümi, minnél kevesebb emberrel érintkezni, otthon van kézfertőtlenítő, plusz szedek homeopátiás cuccokat, amik kifejezetten megelőzést szolgálják!


Ha meglesz a baba, majd figyelni kell arra, hogy csak olyan jöjjön aki egészséges, és lehetőleg csak 6 hét után, és ők is mossanak kezet mielőtt a babához nyúlnak!


Ennél többet sztem nem tudsz tenni!

2009. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először nem gondoltam, hogy azt a 6 hetet annyira be fogom tartani, de kénytelen leszek. Addig csak a család jöhet- persze aki nem lázas-szipogós. (Feltételezem nem is jönne ilyen rokony). Vettem kézferőtlenítőt, mindenki aki a lakásba belép- használja utána jöhet a babám közelébe. Játékszabályok ismertetése: Kicsifiam kezét nem fogdossuk, nem puszilgatjuk- arcát sem. A lába szabad préda :D. Szereztem még néhány arcmaszkot is, a biztonság kedvéért. Hát valami ilyesmit terveztem.
2009. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, jo sok, az segit, nalunk is van virucid es baktericid kezfertotlenito, babat nem vesszuk kezbe meg egy darabig a legelejen, vanak maszkok is ha a csaladtagok betegek lennenek, sok vitamin, sok szopizas remelhetoleg...
2009. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyan március elején szülök, de addig is Oscillococcinum meg napi 500mg C vitamin meg céklalé..( de akkor semmi terhesvitamin) kicsit tartok a vírusoktól és itt van az ovis 5 éves lányom aki hazahozhatja de nem oltatunk inkább homeozunk.. és van a kicsi fiam aki 2,5 évrs.. szóval lesz itt még ápolás de bízom benne hogy a Clarasept kézfertőtlenítő arcmaszk(-betegség esetén)majd azért megvéd a gyogyik és vitaminok mellett...
2009. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!