Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre valami tipp?

Aranyérre valami tipp?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket mondjatok tippeket 38+4 hetes vagyok. Rettenetesen fáj az aranyerem, aludni sem bírtam. Reparon, hemorid, sperti, egyik sem vált be. Nem is tudom igazából mi váltotta ki mert nincs székrekedésem. Nagyon fáj és félek, hogy szülésnél mi lesz.

2014. nov. 6. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon nekem most szépen elmúlt bár nekem volt ami kiváltsa ..:( nagy szenvedés közepette wc-n .Nem tudom mi lesz szülésnél erre én is kíváncsi leszek maga a szüléstől nem is félek csak hogy az aranyér legalább utánna ne kínozna.. :(
2014. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Varázsmogyoró krémet próbáld ki.
2014. nov. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi, nem varázsmogyoró, hanem varázsdió, homeopátiás krém és nekem pl. nagyon bevált ugyanerre a problémára
2014. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ki fogom próbálni azt is! Rettentően szenvedek ma.:( Hogy adnak így majd beöntést szülés előtt? Alapból féltem a szüléstől, most, hogy még ez is közbe jött így már a végén... :( teljesen elrontja az utolsó pillanataimat, pedig eddig szerencsés voltam, mert semmi komolyabb panaszom nem volt. Szerettem volna élvezni még az utolsó várandós időszakot a babával a pocakban, de ezekután már inkább túl akarok lenni rajta :(
2014. nov. 6. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most töltöttem be a 37. hetet. 3 napja múlt el az aranyerem. Nekem is csak úgy jött pedig nincs gondom a wc-n. Állítólag a súly ilyenkor már nyomja az ereket a medencében ès ez is okozhatja. Én azt csináltam, hogy fürdés után jegeltem ez nagyon jól elmulasztotta a fájdalmat egy ideig aztán bekentem hemorid krèmmel. Pont egy hetet fájt, de úgy hogy egyre jobban nekem is olyan gondolataim voltak mint neked. Aztán a 7. napon szó szerint mintha elvágták volna helyre jött. Most inkább szülèsig minden nap kenegetem. A 29. héten ugyanígy voltam ugyanígy kezeltem és ennyi dő alatt és így múlt el. Kitartást!!!!!!!
2014. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Plusz igyál nagyon sok folyadékot. Nekem csak az segített. Hiába kentem krémmel. Amikor többet iszok, akkor olyan szépen elmúlik. (nagyon tud fájni az aranyér, tudom. 20 hetes koromtól küzdök vele, de csak pár hete jöttem rá, hogy a sok folyadék segít. ) Sok sikert a szülésnél!

33hkm

2014. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!