Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hetesen kezdett nöni...

Hányadik hetesen kezdett nöni a pocakotok?

Figyelt kérdés

sziasztok en 6 hetes terhes vagyok az èrdekelne

hogy hányadik hètben kezd látszani a pocak

növekedèse válaszokat köszönöm


2014. nov. 6. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hú attól függ mire gondolsz...12hetesen kezdtem nem belefèrni a ruhàkba, 26 hetesen vettèk èszre rajtam idegenek...
2014. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rajtam már 20.-21. hetesen látták idegenek...pedig első baba :)

Ez teljesen változó,attól is függ hol helyezkedik el a méhlepény,nekem mellső falon,talán ezért is látszott korán.

Érezni pedig hiába volt pocakom,csak 22. hét körül kezdtem rendszeresen.

2014. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első baba kb. a 23. héten kezdett látszani, de lassan nőtt a pocim ekkor is (nekem mellső fali lepény volt, de szerintem ez nem számít). Igazi terhespocim 26-28 hetesen lett.

Most a második babát várom, 15 hetes vagyok. Idegenek még nem veszik észre, de a családom szerint már dudorodik a pocim. :-)

2014. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13. héten láttam én, 15. hét körül már a rokonok is, meg akik tudták, hogy baba lesz. 6 hónaposan lett nyilvánvaló terhespocakom, bár bizonyos ruhákban előtte is.
2014. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 17. héttől kezdett növekedni, addin nem látszott rajtam semmi.
2014. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 20 hetesen nem mondta meg az eladó csaj:) "hozzáteszem nem vagyok túlsúlyos":)

Én már hamarabb láttam magamon:) Úgy 17 hetesen. Másoknak 22-25.hétben tűnt fel:)

2014. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!