Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg, hogy terhes...

Ma tudtam meg, hogy terhes vagyok. Hogy mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát de még nem mostanra időzítettünk. Szedtem is a gyógyszert, de elkapott ez a vírus, ami mostanában volt, és akkortájt sikerülhetett be. Ha volt már valaki, aki így járt, hogy mondta el a párjának/férjének?

2014. nov. 6. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj nagy körítést, este leültök és elmondod, hogy drágám pozitívat teszteltem, aztán lehet együtt örülni, reméljük.
2014. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én óvatosan. Közöltem vele, hogy már 3 napja késik, és aggódom, figyeltem a reakcióját, elültettem benne a gondolatot, mi van ha, pedig akkor már tudtam. Egy pár napig kérdezgette, késik, késik? Utána már ő maga mondta, ebből baba lesz, csináljunk tesztet. Ekkor megmutattam neki a pozitív tesztet, amit már én egyedül megcsináltam Nagy volt az öröm. De ha ezt elsőre rázúdítom, lehet megijedt volna, hiszen mi sem terveztük még akkor, csak szóba került, hogy majd lesz.
2014. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nagy volt az öröm :) de jó, lehetne nálam is így. Majd meglátjuk. Remélem igen, én már évek óta szeretnék, lehet a tudatalattim besegített :) Viszont Ő még várni akart 1-2 évig. Remélem jól sül el.
2014. nov. 6. 12:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy csináltam mint a második válaszoló! :)

így legalább annyira nem éri hidegzuhanyként, mintha leülsz vele és kerek-perec megmondod + legalább részese lesz a tesztelésnek

2014. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem a tudatalattid segített be, hanem a felelőtlenség. Ma már mindenki tudja meg minden tájékoztatón rajta van, hogyha beteg vagy, gyógyszert szedsz, stb, akkor kiegészítő védekezést kell alkalmazni.
2014. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Mi is terveztük, de amikor első próbálkozásra összejött megijedtem egy kicsit. Tudta a párom, hogy késik, de dolgozott amikor a tesztet csináltam. Én a mosógépen hagytam a tesztet és a kiterített leírást, ahol a csíkok voltak. Így amikor hazajött elég hamar észrevette. Örült neki, de látszott rajta, hogy ő is megijedt egy kicsit. De szerintem ezzel nincs semmi gond. :-)

16+1 km

2014. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi terveztük a babát, 3. hónapban jött össze. Tudtam, hogy lehet baba, mégis mikor megláttam a pozi tesztet, kicsit megijedtem :) Készültem mindenfélére, hogy majd hogy fogom meglepni, aztán úgy sikerült a dolog, hogy telefonba rákérdezett a tesztre, amikor éppen több napig máshol dolgozott, én pedig nem tudtam titkolni, egyből levágta :) Szóval én nagy dologra készültem, aztán telefon lett belőle, de így is boldog volt és még sírt is :)
2014. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett, hogy fogadta? :)
2014. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el, majd hétvégén. Tegnap nagyon fáradt és nyűgös volt, nem akartam még sokkolni is. Szombaton mindketten itthon vagyunk, akkor tervezem.
2014. nov. 7. 11:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Na?:)
2014. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!