Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok? Ti hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem együtt teszteltetek, én már ezt sem értem soha az ilyen kérdéseknél.
2014. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh rengeteg féle módszer van, de a lényeg, hogy a párod milyen típusú ember. Lehet viccesen, lehet meghatóan és lehet semlegesen is.


Szóval az ötletek:

Vicces:

"Foglald le a naptáradban a 2015 április 8-át?" "Ok, de miért???" "Mert szülünk?"


Egy tányérra kiteszel egy szem fagyasztott borsót és átadod neki, hogy tessék, ekkora most a gyereked!



Megható:

a pozitív terhességi tesztet szépen becsomagolod és átadod neki valami megható szöveggel, minthogy most már hárman vagyunk vagy ilyesmi.


A semlegest csak azért írtam, mert pl nekem sajnos 2 vetélésem is volt már, úgyhogy a nagy bejelentés után nagy csalódás következett. Most megint pozitívat teszteltem, de már együtt vártuk meg a teszteredményt, vagyis inkább a párom figyelte, én éreztem az eredményt. Ennek azért örült, mert ő is kicsit átélhette azt az ideges izgalmat (félpercenként nézni a tesztet, esetleg még ki is kukázni, meredten várni azt a második csíkot, mikor elkezd halványan derengeni), amit mi nők átélünk.

2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Reggel egyedül teszteltem (ő még aludt) és mikor kijött a második csík kirángattam az ágyból, hogy ő is látja-e. Pár percig azt se tudta, hogy mi van :) Csináltam még egy tesztet, hogy tuti-e, azt már együtt vettük meg, és együtt néztük.

Én nem szeretem a vicces, megható közléseket, egyszerűen megmutatnám neki a tesztet.

2014. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Mivel már két éve várunk a picire, eszembe nem jutna, hogy ne együtt teszteljünk.
2014. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ditta323 ***** válasza:
71%
Amelyik nap meg kellett volna jönnie mondtam a férjemnek, hogy kéne egy teszt, mert nem jött meg /óramű pontosságú volt mindig/, majd lerohant egy tesztért és együtt megcsináltuk :)
2014. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Párom dolgozott mikor én csináltam a tesztelket. Mikor hazajött leült mellém és az asztalon várta 4 pozi teszt :)
2014. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el vhova romantikázni és adj neki egy kiscipőt! am gratulálok! lány szeretnétek vagy kisfiút? tudom úgy sem kívánságműsor, csak érdekel! :) mi lesz a neve?
2014. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pozit teszteltem..d.u -án!:)nem mertem felhivni nehogy összetörje a kocsit nap közbe:))csak este ert haza ahogy belepett az ajton mar ott álltam mondtam neki kiváncsi vagy milyen lett a teszt..egyből rávágta pozitív!!:)))
2014. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Szabina1995 válasza:
100%
Mi is együtt tetszteltünk a párommal. Szerintem ha egy kiscipőt becsomagolnál az nem lenne rossz ötlet! :)
2014. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozott, amikor teszteltem, de pont akkor hívott (megérezhette), így együtt vártuk az eredményt...
2014. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!