Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsípődött a derekam. Mit...

Becsípődött a derekam. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
6hkm vagyok, de már annyira fáj menni alig tudok,és felkelni sem igazán megy,annyira fáj??valami krém vagy amit lehet terhesen is lehet használni. köszönöm
2014. nov. 7. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Ha valóban becsípődött, akkor azt helyre kell rakni, semmilyen krém nem használ.
2014. nov. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Doki majd kismamatorna.
2014. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban vagyok en is csak 12 hetes es 8. Hete tart a becsipodes.haziorvosnal ideggyogyasznall voltam.csak a pihi.ha gyogyszer akkor meg flektortapasz vagy panadol. Nekem most sem mult el.pedig pihenek ejjel nappal.vmikor jobb.akkor boldogsag van.de ujra kiujul.kb 1,5 hetente. Borzaszto fajdalmaim vannak. Raadasul kihat a combomba es van egy keteves fiam. "Élmény" ez a terhesség.kinzas szo szerint.
2014. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!