Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Lehet ennyire...

Mi lehet ez? Lehet ennyire változó, hogy az első bogyó mellett jön, a második meg nem sikerül?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát, kb 2 hete (peteérés) óta próbálkozunk. Azt gondoltam könnyű lesz, mert van egy kislányom aki fogamzásgátló mellett sikerült be.(semmi gond nem volt terhesség alatt) 1 éves, azóta semmit nem szedek. most viszont olyan mintha megjött volna.
2014. nov. 11. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hét még irtó kevés idő...

Én is azonnal terhes maradtam az elsővel (egyetlen alkalom), a másodikra pedig 2 hónapot "gyakoroltunk". Szóval korai még a pánik.

2014. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két hét????? Vannak akik 1 évig is próbálkoznak. Nem vagyunk gépek, változtatott is a szervezeted. Azert ennyire ne legyél türelmetlen.
2014. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy hormonálisan egészséges nőnek egy menstruációs ciklusban kb. 20-30%-a van a teherbeesésre...
2014. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az első dilibogyó mellett sikerült be. Utána évekig nem szedtem, viszont annyira összezuhant a hormonháztartásom, hogy majdnem másfél évig tartott helyretenni, és a második így is csak lombikkal sikerült. Mondjuk Én kb. 2 év után zuhantam meg, hogy miért nem jön össze... 1-2 hónapot még gyakoroljatok, aztán nézesd meg a hormonjaid. Az két vérvétel ciklushoz igazítva. Sok sikert! :)
2014. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a teresség alatt is lehet mensi. Hányinger is volt persze ezt nem jelent semmit. Írták, hogy ha valaki nagyon akarja akkor bebeszéli magának a tüneteket. na én hajlamos vagyok erre. tehát ezzel nem foglalkozom. Türelmetlenségemet félretéve érdeklődöm hogyan működnek a dolgok :) Nem gondoltam hogy igy változhat az esély.

Van értelme tesztet csinálnom?

2014. nov. 13. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hét nagyon kevés. Egyébkén mindkétszer mikor teherbeestem menszi szerű tüneteim voltak, és vártam a mikulást (tompán fájt az alhasam, a derekam) percenként rohantam a wcre hogy na mostmár tuti vérzek...hát nem! :) azthiszem az első két hónapban éreztem ezt, de mindkettőnél! :)
2014. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!