Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után majdnem egy...

Missed ab után majdnem egy évvel újra terhes vagyok. Mennyi esély van rá, hogy most minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Üres volt a petezsák még 9 hetesen is, ezért a 10. héten műtöttek. Először 7 hetesen voltam dokinál, akkor adtak még két hét haladékot, de sajnos hiába. Nem volt görcs, nem volt vérzés, se barnázás, úgy érzékeltem, hogy minden rendben van, csak az ultrahangon derült ki, hogy nagyon nem. Még a műtét napján sem volt semmi jele a vetélésnek, nem indult meg a kilökődés.

Most hétfőn megint pozit teszteltem, 4+5 hetes vagyok mensi szerint. Próbálok pozitívan hozzáállni, mondogatom magamnak, hogy most minden oké, ez a baba megszületik. De rettegek, szinte látom, hogy megint megtörténik, megint nem lesz semmi a petezsákban, vagy nem lesz szívhang. Két hét múlva csütörtökön megyek dokihoz, akkor leszek kerek 7 hetes. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy ezúttal nem lesz semmi baj? Mennyire gyakori, hogy az ilyesmi megismétlődik?


2014. nov. 11. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egy orvos, hogy a kora terhességi vetélésnek mindig fejlődési rendellenesség az oka. Nem osztódott rendesen, így elhalt. Ez történt nálad is.

Ne aggódj, nem fog megismétlődni, és ne is gondolj rá!

Csak pozitívan!

2014. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudom, hogy fejlődési rendellenesség az ok általában, de ez ugye nem vigasztal, amikor épp velem történik. És úgy félek, hogy megint... próbálom magam átprogramozni, de nagyon nehezen megy, ráadásul mindenhol csak a riogatás megy :/ Reménykedem benne, hogy ha sokat magyarázom, hogy minden rendben lesz, akkor tényleg minden rendben lesz.
2014. nov. 11. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt 2. Egy 9 és egy 30 hetes. Tudom, mit érzel, de máshogy nem megy.
2014. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :( A 30 hetes gondolom még szörnyűbb :(

Van azóta babád?

2014. nov. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!