Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Szerdán voltam 6...

Szerintetek? Szerdán voltam 6 hetes terhes. Aznap voltam a nőgyógyászomnál, aki megállapította a terhességet, csak petezsákot és szikhólyagot látott, méreteket nem mondott, csak azt, hogy minden rendben van.

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap rosszul voltam (hányás, szédülés, hasmenés, fáradtság, alacsony vérnyomás), délután pisi után egy kis véres csík volt a wc papíron. Egyből bementünk az ügyeletre, ahol megnéztek uh-val és kézzel is, vér nem volt, de azt mondta a doki, hogy szerinte nincs terhesség, csak késik a vérzésem és a rosszullétek csak pszichikai dolgok. Az uh-n "cisztaszerű képződmény"-t látott, és várjak még, hogy mi lesz belőle, de ne reménykedjek. Ma is rosszul vagyok, vér azóta sincs. Mi lesz velünk? :-(
2013. dec. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj és menj vissza majd a saját orvosodhoz, az ügyeleten sokszor elég furcsákat mondanak.

De valószínüleg van baba, csak még kicsi.

2013. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már csak jövő évben rendel. 8-ára van időpontom. Nincs is az országban. Annyira paraszt volt tegnap az ügyeletes orvos, ráadásul a férjem hangoztatta, hogy van saját orvosunk, de nem érjük el, azért jöttünk ide. Lehet, hogy sértődésből beszélt így velem? Ha baj lett volna, akkor bent tartott volna a kórházban, nem?
2013. dec. 22. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez engem sem hagyna nyugodni...főleg, hogy azt mondja, hogy szerinte nincs terhesség. Én holnap (még hátha vannak rendelések) vagy a 2 ünnep között elmennék egy másik doki magánrendelésére, megpróbálnék valahová bejelentkezni.

Hol laksz? Ha esetleg Bp.-en, akkor a SOTE II. orvosait én tudom ajánlani, a Deák téren rendelnek: Bp. VII.ker, Károly körút 13-15. Minden nap rendel itt valaki, minden nap más, de szerintem minden doki jó.

2013. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond. A petezsákot gyakran cisztának nézik, amíg nincs benne embrió. Ez 6 hetesen nem baj, majd 7-8 hetesen egészséges terhesség esetén embrió és szívhang is lesz. Szedj magnéziumot, folsavat, ezek fontosak. Ha gondolod, akkor terhesvitamint is.
2013. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon elnézett valamit. Azért egy petetzsákot SZIKHÓLYAGGAL nem lehet cisztának nézni. Ha nem lenne szikhólyag akkor talán, de ìgy? Nincs igazam?
2013. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress másik dokit, engem nem hagyna nyugodni h most mi is van.
2013. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam dokinál, 18 mm-es a Babóm, sokat mozgolódik, szívverés rendben. Akkora kő esett le a szívemről! :-)
2014. jan. 8. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!