Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is gyakran fáj a feje...

Másnak is gyakran fáj a feje koraterhességnél? Normális ez?

Figyelt kérdés
Még csak most leszek 5 hetes, tehát tényleg nagyon az eleje, de szinte minden nap fáj a fejem, pedig amúgy nem szokott. Nem nagyon, tompán, tehát elviselhető. Más is van/volt így? Kicsit megijeszt a dolog, mert volt egy vetélésem már, annál a terhességnél is sokat fájt a fejem, nem tudom, van-e összefüggés.
2014. nov. 12. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A hormonváltozás miatt van. Nekem is fájt, nem is kicsit.
2014. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha már volt is egy vetélésed, akkor inkább menj el már most dokihoz és egyeztess vele.
2014. nov. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Beszéltünk erről korábban a dokival, azt mondta, ráérek majd 7 hetesen menni. Nem spontán vetélés volt, hanem elhalás, tehát nem véreztem vagy görcsöltem, egyáltalán nem indult meg a kilökődés, csak UH-n vettük észre, hogy baj van. Szóval nem olyan előzmény, amit meg lehet akadályozni sajnos, ha korán megyek orvoshoz.
2014. nov. 12. 09:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb az első 3 hónapban fájt, de rettenetesen, ne aggódj, sajnos normális.
2014. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor fáj, ha keveset iszom.
2014. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia. Nekem rengeteget fájt a fejem, alapból fejfájós vagyok. De olyankor mindig megittam lassan kortyolgatva egy pohár hideg vizet, lefeküdtem pihenni vagy aludni, kicsit relaxáltam, aztán elmúlt :) Próbálj meg minél többet idegeskedni, és ne gondolj arra hogy bármi rossz is történhet! Mindig csak pozitívan gondolkodj, mert ez általában természetes tünet :) Boldog Babavárást :)

13hkm

2014. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ne haragudj, azt szerettem volna írni hogy NE idegeskedj :)

13hkm

2014. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A keveset ivás lehet nálam is az okozója, mert sajnos rám is jellemző, de igyekszem eleget inni most. Meg folyamatosan kántálom, hogy most minden rendben lesz, fejlődik a baba :)
2014. nov. 12. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia.sajna az en tortenetem nem jo.fogamzasgatlot szedtem mellette terhes lettem.furcsa volt hogy egy hetig rettenetesenfajt a fejem.aztan mire eszrevettem ket napja kesett.teszteltem es pozitiv lett.ra ket napra elkezdtem gorcsolni verezni es elment a baba.. de amugy normalis a fejfajas.pihenj sokat.boldog babavarast
2014. nov. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a te válaszodat is. Sajnálom, ami történt, nálad szerintem a fogamzásgátló lehetett a gond, mert az elvékonyítja a méhnyálkahártyát, és így nem tud a baba rendesen beágyazódni. Azért tudom, mert én is szedtem anno 6 évig, míg az orvos azt nem mondta, hogy ha 1-2 éven belül gyereket akarok, hagyjam abba, hogy regenerálódjon a nyálkahártyám. Abbahagytam, 10 hónappal később kezdtünk próbálkozni, terhes is lettem, a beágyazódással nem volt gond, visszaépült, nem ez okozta a vetélést, egyszerűen elhalt az embrió, műtöttek is, mert nem lökődött ki magától.


Azóta egyébként nem nagyon fáj már a fejem, van viszont helyette émelygés, hányinger meg kajaundor :) Nem mondom, hogy kellemes, dehát ezzel jár :)

2014. nov. 25. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!