Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok,1 hete...

28 hetes terhes vagyok,1 hete fáj gyakran a gyomrom, volt másnak is ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Voltam a háziorvosnál, de nem tudott segíteni. Ha nem eszem azért fáj, ha eszem akkor meg azért. Esetleg vkinek vmi ötlete?
2014. okt. 3. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg sav probléma.A legtöbb kismama küzd vele,köztük én is.Nekem a Gaviscon tabletta bevállt.
2014. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de mikor bementem magas vérnyomással a kórházba, akkor a doktornő kb. 3-szor is rákérdezett, hogy nem érzek-e gyomortáji fájdalmat, vagy nincs-e szikralátásom, úgyhogy szerintem a biztonság kedvéért kérdezz rá a nőgyógyászodnál, hogy mi lehet, mert én ebből azt vettem ki, hogy van jelentőssége.
2014. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gyömbér, esetleg citromos víz,
2014. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Rennie-t szedtem, nekem bevált.
2014. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!