Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet repulni vagy veszelyes...

Lehet repulni vagy veszelyes kb 25 hetesen?

Figyelt kérdés

Csak egy Anglja-Magyarorszag utrol lenne szo, ami kb 2-2.5 ora, egy het mulva pedig vissza.

Normalis terhesseg, minden rendben a babaval es velem is, csak felek, hogy barmj tortenhetne a repules miatt..

Mit gondoltok errol? Van koztetek olyan aki repult terhesseg alatt es utana ugyanugy minden rendben volt? Vagy volt olyan akinel problema merult fel?



2014. nov. 12. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Félévesek szerintem szoktak repülni
2014. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32 hetes kor felett szoktak kérni orvosi igazolást. De ott sem mindegyik társaság. Járj utána a társaságnál, hogy mit kérnek.
2014. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt hittem a gyerek 25 hetes :)
2014. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen repültem, szintén 2,5 órát. Semmi gond nem volt. Most a 25. hétben vagyok, és a kislányom itt ficànkol a pocakombn.:-)

A dokim egyébként azt mondta, hogy semmi gond nem lehet a repülés miatt.

2014. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en az elsovel 27 hetesen repultem utoljara, akkor mar kellett igazolas (ez legitarsasag fuggo). utana csak azert nem, mert nem kellett utaznom. most 17 hetes vagyok, mar 3x repultem vele. mind europai ut, max. 2 es fel ora. semmi gond nincs, ha amugy rendben a terhesseg. 2 het mulva megyek autoval 1000km-t, meg vissza is 1000-t. dokim szerint semmi akadalya ha en jol vagyok. igyal sokat, es mozogj. jo utat! ja, en mivel hanyos vagyok a masodikkal a hanyos zacsim mindig kezben volt a gepen...
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Nagyon szeretnek hazamenni most egy kicsit, csak feltem nagyon, de most megnyugtattatok, hogy minden rendben lesz. :)

2014. nov. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!