Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a szexuális együttlét, mi...

Fáj a szexuális együttlét, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

A terhességem szerencsére problémamentes, és a babával is minden rendben. Amióta babát várok, nagyon nehezen megy a szex, olyan fájdalmat érzek behatoláskor, mint amikor ekveszítettem a szüzességem. Tapasztalt valaki ilyet rajtam kívül? Lelki oka lehet? Mit tehetnék ellene?


19 hkm



2014. nov. 13. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs fertőzésed? Nekem akkor fájt.. vetess kenetet!

34hkm

2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van, a 18. hetes vagyok- Én sem értem miért és mostmár engem is zavar, mert én is benne lennék a dololgban, de amikor odakerüla sor, nagyon fáj (a 13. hétig nem igazán voltunk aktívak, mert a 6.héten volt egy kis vérzésem).

Fertőzésem nincs, szerintem lelkileg se gátolok semmit, mert nem aggódok azon, hogy ez a babának ártana...hiszen nem árt. Te egyéb agyalsz ilyeneken? Félted a picit?

Remélem valaki tud majd értelmes választ adni, mert én hiába olvastam ennek utána, nem nagyon találtam eddig választ. :(

2014. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vegig volt gombák a terhesség alatt és bizony attól fájt a szex..ha kicsit több a folyásotok az normális de attól még lehet benne egy kis gomba,terhesen sok nőnek előjön!:(35hkm
2014. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ezzel a problémával küzdök a terhességem eleje óta. Fertőzésem nincs. A dokim szerint ilyenkor vérbővebb és érzékenyebb ott lennt minden és meg is duzzadhat, ezért érzem azt hogy olyan mintha szűkebb lennék és azért fájdalmas az együttlét. Nálunk a sikosító sokat javított a dolgon, bár nem szoktam száraz lenni. Próbáljátok ki. 20 hkm.
2014. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!