Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapintható a magzatburok,...

Tapintható a magzatburok, nyitva a méhszáj. Meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
34+2 hetes vagyok, 1 ujjnyira nyitva. Doki most vizsgált érezte a burkot.
2014. nov. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Az orvos nem mondott semmit?

Fájásaid, keményedéseid vannak?

Mennyi Mg-ot szedsz?

Bent tartottak a kh-ban? Tüdőérlelőt kaptál? Vagy már nem kell?


Igazából, ha pár napon belül megszületik, akkor is ugyanolyan esélyei vannak, mint egy időre született babának, de azért jó lenne, ha még bent maradna legalább 2 hetet...

2014. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kh ban vsgyok, magnézium infúziót kapok.

Doki ennyit mondott, neg hogy jó lenne picit kihúzni...

Tüdőérlelőt nem kaptam

2014. nov. 15. 14:04
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja 2600g ra becsülték.

Keményedek elég sokat..

2014. nov. 15. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam infúzión, pont 34 hetesen, de nekem zárt volt a méhszáj. Pár napig még valószínű, bent tudják tartani. Ha igaz a becslés, akkor elég nagy már, méretre nem is lenne koraszülött. Gondolom, ezért nem adtak tüdőérlelőt. (Anno mi sem kaptunk.)
2014. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 36.hétig húztuk. Amikor felkeltem az ágyból, hirtelen elfolyt a víz. Tüdőérlelőt nem kaptam, nem próbálták visszatartani, nem is lett volna értelme. 3540 grammal és 55 cm-el született a fiam. Koraszülött lett, de ez csak annyiban nyilvánult meg hála Istennek, hogy vékony volt a zsírréteg a bőre alatt, fázott, ezért pár órán át inkubátorban volt és a körme még nem alakult ki teljesen, hegyes volt, nem ért végig a körömágyban. Most már 10 hónapos, semmiféle lemaradása nincsen. Tarts még ki legalább 2 hétig! Csak pisilni, nagyvécézni kelj fel az ágyból!
2014. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Este megkaptqm a első tüdőérlelőt, szugorú fekvésre cagyok ítélve:(
2014. nov. 16. 03:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem, még egy pizsiben vagytok, de ha nem akkor sem lesz már nagy gond. Jó a súly, tüdőérlelő bent van, gesztációs hét még kevés, de mostanra már az is jó lehet!

Kitartás 37+0-nál már minden ok. Az én első kislányom 33+6-nál született, már három éves...

Minden jót kívánok Neked!

2014. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!