Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha allergiás vagyok (poratka,...

Ha allergiás vagyok (poratka, toll, parlagfű, meg még sok minden), akkor mivel enyhíthetem terhesség és szoptatás alatt a tüneteket, főleg a nagyon erős orrfolyást és fékezhetetlen tüsszögési rohamot?

Figyelt kérdés
Februárban szültem az első babámat. A terhesség alatt nagyon elkezdett folyni az orrom. Ez hónapokig tartott. A kisbabám születése után elmentem egy kivizsgálásra, és kiderült, hogy szinte mindenre allergiás vagyok. A terhesség előtt kutya bajom sem volt. Rhinocort Aqua orrcseppet és Aerius tablettát írtak fel. Kihangsúlyoztam, hogy szoptatok, azt mondták nem baj, ezeket még terhesség alatt is lehet használni. El is kezdtem használni őket, és hatottak is. Júniusban kiderült, hogy megint terhes vagyok. Még egy darabig szedtem ezeket a kütyüket, de aztán elbizonytalanodtam, mert a gyógyszerek leírásában egyértelműen szerepel, hogy terhesség és szoptatás alatt nem ajánlott. Egyrészt most félek attól, hogy nem ártottam-e ezzel a magzatnak, vagy a kisbabámnak, másrészt viszont most hogy abbahagytam nagyon erősen jelentkeztek az allergia nem túl kellemes tünetei. Van hogy napi egy 100-as pzs-t elfogyasztok, szinte lehetetlen mellette valamit normálisan csinálni. Kálcium pezsgőtablettát iszogatok, de nem igazán használ.
2008. aug. 14. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy ismered-e az aloe verás flp termékeket, azokat a terhesség és a szoptatás alatt is lehet szedni! Igaz nem olcsók, de használnak! Én három terméket szoktam ajánlani, ezek úgy 10-15 ezer ft! Ha érdekel, írj prívátot! Jó babázást! 3 hónapos kislány anyukája
2008. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!