Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy már 7 hetes...

Létezhet, hogy már 7 hetes terhesen megváltozik az ízlés és a szaglás?

Figyelt kérdés
Eddig imádtam a gombát, ma megéreztem az illatát és egyből elkapott az émelygés. Ebédnél a húsnál is azt éreztem, hogy nem jó, pedig biztos, hogy friss volt. Mindent szagoltatok és kóstoltatok a férjemmel is. Meddig marad így?

2014. nov. 16. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy létezhet! Ha szerencséd van, csak pár hétig tart, ha nincs, akkor a terhesség végéig.
2014. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez koraterhességi tünet volt (kb. 5. héttől). Pár hétig tartott, de most is érzékeny vagyok a szagokra. Szerencsére nem vagyok már rosszul tőle, de simán kiszagolok mindent.
2014. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem társult még a szagérzékenység mellé a hànyinger (egész nap) és a mindennapos ( esetenként többszöri) hányás. Szagérzékenység az első trimeszterben nagyon erős volt, fennállt a terhesség alatt, de később már kevésbé, akkor nem volt ilyen zavaró.
2014. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az émelygés 0-24ben van gyomorégéssel együtt. Azt hiszem, lesznek még meglepetések...
2014. nov. 16. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héttől tartott majdnem a végéig. Olyan szaglasom volt, mint egy vadászkopónak. Azt is meg tudtam mondani, ki mit evett előző nap, a szagoktol állandóan forgott a gyomrom.
2014. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok, én is érzékenyebb vagyok a szagokra. Van, hogy egész nap émelygek, hányingerem van, aztán másnap semmi tünet. De még nem hánytam, remélem nem is fogok :) De mindent kiszagolok :D
2014. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!