Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen orgazmus? Szabad?

Nyuszmoo kérdése:

Terhesen orgazmus? Szabad?

Figyelt kérdés
Hasizomból felkelni sem szabad meg hajolni. Vajon az orgazmus megengedett? Ott is intenzív a használata.
2014. nov. 17. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasizomból is szabad felkelni (na nem felüléseket csinálni), és hajolni is szabad (bár azért ezt se egész nap). Az orgazmus is megengedett, amíg orvos el nem tilt. Kicsit túlparázod, ez nem betegség és a baba nem porcelánból van odabent. Nekem 1 éves a nagy, most próbálkozunk a kistesóval, de tuti, hogy bőven lesz részem a várandósság alatt hajolgatásban, pakolásban, emelésben, és remélhetőleg orgazmusban is :) Ez így természetes. Lazíts! :)
2014. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nâlunk is második, de eddig valahogy eszembe sem jutott. Mostanában agyaltam rajta, hogy mennyire megfeszül ilyenkor. Durva.
2014. nov. 17. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából mindent szabad, amíg nem érzed rossznak, kényelmetlennek!

Az első babámmal én mindent csináltam, semmi nem esett rosszul.

Most a másodikat várom, és jelez a testem, ha pl. rosszul mozdulok, vagy az orgazmust hárítja a testem (ha akarom se jön, valahogy kontroll van bennem...). Úgyhogy ezt csak te érzed, mi a jó és mi nem.

2014. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, a baba jelez, ha valami sok neki.

Az orgazmusról tudom, hogy szülés előtt pár nappal sem okozott gondot, a felülésre hasizomból viszont képtelen voltam.

2014. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod nem tilt a szextől, akkor szabad. Egyértelmű, hogy nem csak kimondottan az orgazmustól fog eltiltani :) Nekem pl utána pár percit szurkál a hasam, ezért nem is szexelünk most, hamarosan megyek orvoshoz,megvárom, hogy ő mit mond. Bár többektől hallottam, hogy ez a szurkálás ilyenkor normális és nem árt egyáltalán. Én azért megvárom a dokim véleményét, holnap megyek hozzá.
2014. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majd megírod mit mondott? Mi csak 28 án megyünk dokihoz. Remélem nem tilt el:-) még sok van:-)
2014. nov. 17. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, megírom. Hányadik hétben vagy? Én a 6., ez lesz az első vizsgálat, vagyis akkor már a 7-ben leszek :)
2014. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Holnap lépek a 15.be :-)
2014. nov. 17. 16:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem változó hogy milyen a pocakom orgazmus után. Legtöbbször van egy kis keményedés, de csak pár másodpercig tart, viszont az is tud kellemetlen lenni, az elején féltem is tőle, nehogy baj legyen. De az orvosom mondta, hogy pár másodpercig vagy akár még tovább is normális, hiszen a méh összehúzódik, sőt alap állapotában is szokott olyat csinálni, csak amíg nem terhes az ember addig meg sem érzi.


22 hetes kismama

2014. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!