Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamik, hogy...

39-40 hetes kismamik, hogy vagytok? Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia.holnap leszek 39 hetes.én már nagyon nem bírom ezt az állapotot fáj mindenem, derekam, alhasam görcsöl de jelét nem mutatja a baba , hogy óhajtana kijönni.te hogy bírod?
2014. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

40+5 vagyok. Itt sincs semmi jel, hogy ki akarna bújni. Fizikailag teljesen jól bírom, lelkileg viszont nagyon megvisel. Folyton ideges vagyok, feszült... :(

2014. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Én 40+2 hetes vagyok . Nagyon nehezen birom már, görcsök derékfájás 3 napja nemtudok aludni csak 2-3 órát. Éjjelente is fájásokra kelek de nem rendszeres. Mikor voltatok dokinál vagy vizsgálaton? :)
2014. nov. 17. 21:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én pénteken töltöm a 39. hetet és aznap lesz progis császárom. Már én sem alszom szinte semmit, vagy pisilni járok, vagy arra kelek, hogy elzsibbadt az oldalam és fordulni kell. Múlt éjjel nekem is voltak jósló fájásaim, meg ma napközben is. És múlt héten is.

Menni már alig bírok pár napja, szerintem beékelődött a babám feje, mert 2 napja borzalmasan helyezkedett, szét nyomta a hólyagom, kirúgta a hasfalam. :) Azóta minden lépésnél úgy érzem, hogy be fogok pisilni és nagyon fáj a szeméremcsontom.

De én legalább tudom, hogy legkésőbb pénteken kint lesz a kislányom. :)

Kitartást Lányok! Baba bent még nem maradt! Könnyű és gyors szülést kívánok mindenkinek!

2014. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én még csak 36 hetes vagyok (remélem, nem zavartok el...), de három napja nagyjából ugyanígy érzem magam, mint ti. Most akkor ez így marad még 3-4 hétig, vagy holnapután mehetek szülni?
2014. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nálam hétvégén inditják ha nemjön addig magátol. :) addig pedig minden nap nst+vizsgálat

kedves utolsó nem akarlak elkeseríteni de nekem is akkor kezdődtek a panaszaim simán túl is horhatod persze mindenkinél más lehet nálad elöbb jön :)

2014. nov. 18. 11:32
 7/13 anonim válasza:
Sziasztok , en szombatra 22-ere vagyok kiirva penteken eldöl hogy inditja e az orvosom vagy naponta jårok majd nst-re
2014. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
első vagyok.szóval senkinél nincs még baba.én tegnap voltam vizsgálaton 2111 a méhszáj, doki benyúlt annyira fájt , hogy nem igaz.azóta mindig van ilyen "takony szerű" folyásom bocsi, gondolom részletekben távozik a nyákdugóm.Nagyon durva jóslóim vannak, de elmúlnak.Reménykedek, hogy hétfőig ki jön mert két naponta nst-re kell menni amit oxitocinos infúzióval vegyítve kapok és nem várom! sok sikert mindenkinek, írjatok ha megszültetek:)
2014. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok nekem ma meszületett a kisfiam :) nagyon nehezen és hosszú ideig tartott és nagyon fájdalmas de megérte :) sok sikert mindenkinek. Írjátok meg ti is ha lebabáztatok :)
2014. nov. 21. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, gratulálok! :)))
2014. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!