Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba mozgás: először a 15-16....

Baba mozgás: először a 15-16. héten éreztem a kicsi mocorgását, akkor szinte minden második nap, este, lefekvés előtt. Most a 19. héten vagyok, de már 2 hete nem érzek semmit. Szerintetek ez miért van és mikor fogom újra érezni?

Figyelt kérdés

A méhlepény elől van, szóval tudom, hogy elvileg majd csak később érzem igazán a babámat...de már lassan a 19.hét végén vagyok és nem érzek semmit.

A 18. héten voltam vizsgálaton, minden rendben volt, láttuk, ahogy mozog a baba.



2014. nov. 19. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam én is a második babámmal. 14 és 15. héten éreztem egyértelműen a mozgását, majd 3-4 hétig semmi. Szintén elöl a méhlepény. Ne aggódj pár nap és érezni fogod.
2014. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül!

Igazából nem is nagyon aggódok, eddig minden eredményem jó volt. Csak már úgy szeretném érezni a kicsit! Tudom, tudom, amikor majd később belülről boxol, azt sem fogom szeretni...de ez az első terhességem és már jó lenne, ha nemcsak a rosszullét és a növekvő has jelezné, hogy lakik bent valaki. :)

2014. nov. 19. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mellső fali a lepényem, és a 17. héten éreztem először, utána viszont szintén hetekig semmi. :) Talán pont a 20. héttől érzem naponta. Hát, az a 3 hét csupa aggodalom volt, hogy tuti baj van.

Nyugi, minden rendben!

26+3 hetes kismama

2014. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a nyugtató szavakat!

Remélem a jövőhéten már én is érezni fogom! :)

2014. nov. 20. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nekem adott kölcsön a barátnőm szívhangfigyelőt, és azzal figyelgettük naponta, míg nem kezdett el határozottan mozogni. Persze nem sokáig, csak hogy épp meghalljuk a kis szívhangját. ELső voltam.
2014. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, végre éreztem megint a kicsit...egészen a hasam alján mocorgott. Remélem mostmár már napról napra jobban fogom érezni. :)
2014. nov. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!