Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhlepényem 33. héten III....

A méhlepényem 33. héten III. fokban érett. Akkor előbb fogok szülni?

Figyelt kérdés
Eléggé megijedtem, ki szeretném húzni a végéig.
2014. nov. 21. 09:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, II. fokban!
2014. nov. 21. 09:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szülnél előbb emiatt?
2014. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez azt jelenti, hogy rosszabb a baba vérellátása, mert gyorsabban meszesedik, mint kellene. Legalábbis az orvosom azt mondta, hogy ennyi idősen, még úgy jó, ha I. fokban érett a méhlepény.
2014. nov. 21. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 33.héten még 0stádiumú volt,34hetesen már 1-2 fokban érett. inkább 1..

a doki azt mondta amúgyis sokáig volt 0,stádiumú azt hitte már sose kezd el öregedni és én valami ufó vagyok :D

a biztonság kedvéért kaptam diaphyllint,amit általában hörgőtágításra adják,nehézlégzésre,ez esetben pedig átmegy a méhlepényen,ami kitágítja az ereket és jobb a baba vérellátása,ha esetleg előbb születne meg mint 39-40 hé,akkor se legyen "annyira" vékonyka :)

33hetesen 2fokban érett lepény nem olyan nagy gáz,ki lehet még vele húzni simán 4-5 hetet,de akár a végéig is :)

36hkm

2014. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mit jelent a lepény érettsége, azt nem tudom, hogy miért indulna meg ettől korábban a szülés. Nekem a 32. héttől kettes volt, a 36. héttől hármas, 39. héten indult be.
2014. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 33. héten volt III. fokban érett és a 39. héten volt program császárom, de magától még aznap sem indult volna be a szülés.
2014. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!