Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vércukorszint gond...

Alacsony vércukorszint gond terhesen? Évek óta az alsó érték körül mozog a cukrom ( 3,9). Most a vérvételen 3,5 van.

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a terhesség élettanilag inzulinrezisztens állapot, nem csoda, ha valamelyest csökkent a megszokott vc. szinted. Ugyanakkor érdemes lesz majd utána járni, hogy mitől ilyen alacsony.
2014. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebb volt terhesség alatt egy kicsit.
2014. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 volt,de nem mondták hogy gond lenne. Örülj neki! ;)
2014. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 3,4 lett,evés után egy órával,meg is lepődtem.Jövő héten megyek védőnőhöz,rákérdezek,hogy jó-e így.
2014. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4.6 volt az éhgyomri, a terhelt ami rá 2 órára volt meg 3.9. A dokim szerint ez normális. Terhesség alatt az a baj hogy ha több lesz. Valóban ez is inzulinrezisztencia amivel foglalkozni kell. De elvileg terhesség alatt nem jelent problémát, nekem ezt mondta a nőgyógyászom és a védőnőm is, persze azért a biztonság kedvéért odafigyeltem, mindig volt nálam valami rágcsa és 3 óránként ettem vmit hogy ne essen le a vércukrom.
2014. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!