Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen hizas? Aggodom! 32hkm

Hirtelen hizas? Aggodom! 32hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problemam lenne hogy ket het alatt 4 kgot hiztam, es fogalmam sincs mitol.

Most szigoruan figyelni fogom az etrendem, de nem ertem mert ezelott ket het alatt csak fel kg jott ram.

Kicsit meg vagyok ijedve. Szerintetek mi okozhatta?

Vizesedni nem vizesedem. Valoban a cukros lisztes etelek igy megnyomjak a sulyt? Remelem a babamnak ebbol semmi baja nem adodik. Az etkezesem pedig teljesen megvaltoztatom. Sajnos nem 50-60 kiloval kezdtem a terhesseget, igy ez a plusz 8 kilo ami eddig osszesen feljon marha soknak bizonyulca doki szerint. Es a 8bol 4 kg ket het alatt sikerult.

Aki esetleg jart igy, vagy van otlete hogy hol rontottam el segitsen nekem!

Koszonom mindenkinek!



2014. nov. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy 1 hónap alatt 5 kg híztam. Szerintem az víz volt. Összesen 27 kg híztam. Sajnos nem figyeltem oda. 74 kg al kezdtem. Most ismét terhes vagyok 17 hetes. Próbálok odafigyelni mit eszek. Igazából sokszor keveset. Neem túl cukros ételeket.
2014. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is 32 hetes vagyok, ráadásul ikreket várok. Túlsúllyal kezdtem a terhességet, így minden nap mérem magam (reggel éhgyomorra) nehogy elszaladjon a ló:) azt tapasztaltam, ha nem iszom meg a kötelező napi 2ésfél liter vizet, bizony vizesedni kezdek... persze ezt a vizesedést nem érzem, csak a mérlegen látom, hogy akár egy nap alatt is 80-90 dekával mutat többet... most tartok össz 2 kiló hízásnál, azonos étkezés mellett, mint terhesség előtt, úgyhogy tuti a víz a ludas.. figyelj az elég vízre, és ha diétázni akarsz, akkor són csökkents, és a kenyeret váltsd le telhes kiőrlésűre.
2014. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom szepen a valaszokat!

Akkor lehet tenyleg a viz a ludas csak en nem veszem eszre..

Jobban odafigyelek ezutan!!

Koszonom a tanacsot!

Tovabbi kellemes babavarast!!

2014. nov. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!