Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 héten nem jelzett semmit a...

5 héten nem jelzett semmit a hasi ultrahang, állítólag az orvos egy homályos foltot vélt látni, de én semmit sem láttam. Nektek 5. héten már látszódott a petezsák vagy valami?

Figyelt kérdés

Október 18-án voltam párommal, megszakítással "védekeztünk". Azóta nőttek a melleim, feszülnek, érzékenyek, folyamatos hányingerem van,szédülök, felpuffadt a hasam, érzékenyebb vagyok a megszokottnál.

November 6-án megjött a menszeszem, viszont másabb volt, kevesebb, barnás és csak 3 napig tartott. Mitán elmúlt, voltam nőgyógyásznál és azt mondta, hogy felpuhult a méhem vagy valami ilyesmi és egyből terhességre gondolt. Utána voltam az ultrahangon, dehát nem láttunk semmit. December 5-én kéne megjönnie, még tesztet sem csináltam, hamarosan fogok, mert nem bírok várni. Szerintetek baba lesz? Voltatok hasonló helyzetben?



2014. nov. 25. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha csináltál tesztet,írj légyszi mi lett!Előző voltam!
2014. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Es pont peteeres korul voltatok egyutt.. Szeretnetek amugy a babyt? Nekem van egy ismerosom,akinek hasi ultrahanggal nem lattak semmit,de huvelyivel mar mindent. Sok sikert,es irj,ha teszteltel. Egy 38+4hetes kismami :-)
2014. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nagyon izgulok, mindenképp megírom az eredményt! :)

Jövőhéten csinálom a tesztet.

Kérdésedre válaszolva, igen, épp termékeny időpontban voltunk együtt. Én nagyon szeretném a babát, párom kicsit nagyon fél tőle XD viszont kis örömöt is láttam az arcán, amikor beszéltük róla.

2014. nov. 26. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!