Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Miért érzek...

Mitől lehet ez? Miért érzek ilyet?

Figyelt kérdés

Múlthéten teszteltem pozitívat.

Mostanában elkezdett keményedni jobb oldalon az alhasam,mintha valami dudor lenne ott.



2014. nov. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál már? Nem fáj? Lehet, hogy csak feszülnek a méhszalagok, meg szokatlan a vérbőség. Ilyen korán még nem a szívhang miatt érdemes dokihoz menni, hanem hogy jó helyen ágyazódott-e be.
2014. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Néha fáj,legalábbis szúr és görcsöl.

Dokinál voltam,azt mondta minden rendben.

Nem értem akkor mitől lehet?

2014. nov. 25. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor voltál? Látszott már petezsák a méhen belül? Amúgy van olyan ismerősöm, akinek kialakult egy ciszta a peteérés helyén és sokáig fájt neki.
2014. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Múlthét pénteken azaz november 21.én voltam,csak egy foltott látot,azt mondta menjek vissza 1-2 hét múlva.

Akkor már tuti látná,cisztám nincs megnézettem.

2014. nov. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!