Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki így? Ha igen...

Járt már valaki így? Ha igen végül mikor szült?

Figyelt kérdés
35+2 vizsgálati napon 40+3-ra saccolta a gép a babám korát (3200g). Tudom, hogy sok eltérés lehet. Kb.34.héttől vannak jósló fájásaim. Második baba, kisfiú lesz. Az első kislány, 38+1-re született, spontán 3700g és 53cm-vel. Nagyon nehéz már, alig várom, hogy kibújjon. :) Most a 36.hétben vagyok, iszom a málnalevél teát. (Ausztriában élünk, itt normál esetben 38.héten kell a kórházba menni vizsgálatra, engem 37.hétre hívtak. Szerintetek bent fognak?)

2014. nov. 26. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Csak" a súly miatt nem hiszem, hogy bent tartanak. Bár nem tudom Ausztriában hogyan járnak el ilyenkor...

Nekem nagy babát jósoltak, 38. héten már 4 kiló körülire mondta a doki, de nem tartottak bent. Végül a 41. héten indították a szülést. Lányom 3330 gramm lett. :)

2014. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy bent fognak. Hacsak nincs valami gikszer a babával. Én szintén Ausztriában szültem 3 hete. A gép végig 4-5 héttel idősebbnek saccolta a kisfiamat. A kiírt időpontom előtt 1 nappal voltam vizsgálaton, akkor a gép szerint 4750 grammos volt a baba. Első terhesség, gondolhatod milyen sokkot kaptam... Reménykedtem, hogy talán bent fognak, és valami történik, de hazaküldtek, jöjjek vissza 3 nap múlva. 3 nap múlva reggel vissza, kaptam mégegy időpontot, mert a baba még jól érzi magát. Köszi... Aztán még aznap este elfolyt a magzatvizem, és reggelre megszületett a kisfiam szerencsére "csak" 4030 grammal, és 52 centivel :)
2014. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen gondoltam, hogy "csak" a súly miatt nem tartanak bent. :)
2014. nov. 26. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!