Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen tompán érzem a...

31 hetesen tompán érzem a babát. Ez normális?

Figyelt kérdés

Elöl van a lepényem, ez sok mozgást felfog a babábál, de én erős rúgásokat sem érzek, csak nagyon ritkán, akkor is befelé. Lehet, hogy így fekszik, de akkor is aggaszt egy kicsit. Orvos szerint minden rendben, védőnő sem mondott erre semmit.

Lehetséges, hogy a kislányom egy nyugodtabb babó aki keveset ficánkol, vagy ez gondot jelenthet?


2014. nov. 28. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan, valami nagy gond van!! Irány a doki!!!!!!!!!!!!!!
2014. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Voltam orvosnál, mindent rendben talált...
2014. nov. 28. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan, nálam ugyanez van. :) Csak bennem csücsül, úgyhogy lefelé rúg. Ne izgulj, semmi baja a picinek, inkább örülj neki, hogy nem kínoz halálra. :))

34hkm

2014. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most mért kell lepontozni? :'( :'(

brühűűű

2014. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit...

Köszönöm a válaszokat, minden véleményt hasznosnak tartok, mert elég tapasztalatlan vagyok és nem tudom, hogy mit kellene éreznem pontosan, melyik az a rúgás erősség ami "megfelelő".

2014. nov. 28. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

az 1-es szórakozik veled..

31.hét körül nekem is voltak ilyesfajta érzéseim,mintha befele rúgna,meg is kérdezgettem emberektől azt setudták miről beszélek..

aztán 2-3 nap alatt átfordult más pozitúrába és megint normálisan éreztem..

36hkm

2014. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 31 hetesen,tompán éreztem,aztán meg alig,orvoshoz mentem,meg kellett császározni,mikor voltál dokinál?
2014. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sosem éreztem erős rúgásokat a babámtól...szerintem nem az a nagyon mozgékony típus. Ma kora délután folyamatosan mozgott, volt pár nagyobb rúgás is, szerintem rendben van. 1 hete voltam a dokinál...
2014. nov. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!