Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen normális a sárgás...

4-5 hetesen normális a sárgás folyás?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, van pozitív tesztem, de tegnap elkezdődött ez a sárgás folyás. Jobban mondva a folyásom fehér, csak van benne olyan tojás fehérjés, mint peteéréskor, és az sárga. Az normális?
2014. nov. 18. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, nem nagyon tudom elképzelni, milyen az a sárga folyás. Nekem elejétől kezdve van sima fehér színű folyásom. (nem átlátszó, nem sárga, egyszerűen fehér)
2014. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy kis fertőzés, amennyiben szalma sárga. Lehet felszálló gyulladás is, mindenképp menj el orvoshoz.
2014. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran sargas mostanaban es igen, fertozestol szokott lenni. Irt is fel a huvelytablettat, sajnos terhesseg alatt fogekony vagyok erre. Persze nem tudom hogy neked milyen, lehet hogy teljesen mas. Majd emlitsd meg a dokinak.
2014. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

doki*


Lemaradt, bocsi.

2014. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesseg eleje ota megvan ez a sargas (neha feheres) folyas, eloszor kaptam ra huvelytablettat, semmi nem valtozott, majd az utobbi 2 vizsgalaton meg fertozest sem mutattak ki...de ez a sargas folyas megvan. Ugyhogy en ezt elkonyveltem a terhesseg velejarojanak.

Azert majd emlisd meg a dokidnak, vegyenek mintat, mert ha nalad valoban fertozes, akkor azt kezelni kell.

2014. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jövő héten szerdán tudok elmenni orvoshoz. Akkor még nem lesz későn ugye?
2014. nov. 19. 07:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Persze, lehet, semmi baj, de 1 hét múlva elmenni?! Szerintem mihamarabb. Már csak a megnyugtatás végett is.
2014. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!