Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesség még ha a...

Lehet terhesség még ha a nőgyógyász nem latta?

Figyelt kérdés
okt.27-en jott meg utoljara. 4-5 napig tartott. multhet kedden barns folt es napkozben vilagos szinu par foltba ver. azt hittem megjott. 2-3 hete faj a hasam, ahasam, petefeszkem szúr, minden bajom van. sokat eszek, mindig ehes vagyok, fejem faj, karikasak a szemeim, faradt vagyok. lehet terhessg??? ugy hogy még nogyogyaszhoz is elmentem tegnap? hetfon kellett vna megjonnie azota se. nogyogyasznak tegnap rlmondtam a problemamat megvizsgalt huvelyi ultrahanggal azt se mondta bú vagy bá irt fel gyogyszert amitol hamarabb megjön. szerintetek? közben facebookozott a telefonjan. mi a velemenyetek? tiszta ideg vagyok, tudom h van vmi baj...de ez nem mondott semmit.Valakivel volt mar ilyen???? mi lehet ez? aggaszt
2014. nov. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik orvoshoz mielőtt a gyógyszert beszeded!!!
2014. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj másik orvoshoz plusz csinálj egy tesztet. Nekem sem látta a doki a babát mensi kimaradás után. Csak egy hét elteltével.
2014. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en multhet szerdan csinaltam egyet mikor ez a fura verzes volt, es a heten hetfon reggel is negatív volt.. ugye meg se jott, de amugy ki se valtottam a gyogyszert mert annyira latszott rajta, hogy szarik bele.. mondom biztos nem unk varok hatra megjon. mert ugye mondta, hogy szedjem be 5 napig es utana biztos megjön, ha meg akk menjek vissza.. kerdezem tole.. felfazastól is lehet?? erre ő csak annyit nem, hormonzavar. annyira nem bízok semmibe :( tudom, hogy van valami. szerintetek akk kb mikor teszteljek megint?
2014. nov. 28. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszméletlen tudása lehet ennek az orvosnak, ha a hormonzavart csak úgy ránézésre megállapítja.
2014. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból az is lehet, hogy a múlt heti barnázás még csak az ovu volt. Szal ráérsz még a köv. teszttel, a gyógyszerrel meg pláne.
2014. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!