Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell orvost választani?

Mikor kell orvost választani?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem pozitívat, kb 5 hetes lehetek.

Még nincs orvosom, azt gondoltam, a jövő héten sima szakrendelésre megyek az SZTK-ba, és csak utána választok orvost.

Ez működhet így? Vagy már most keressek dokit, és hozzá jelentkezzek be a legelső vizsgálatra? Ti hogy csináltátok?



2014. aug. 8. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
3x szültem eddig. Én az első vizsgálatra is magánra mentem a már előre kiválasztott dokihoz. Mi terveztük a gyerekeket,előre utána érdeklődtem az orvosoknak,kutakodtam,hogy mire sikerül teherbe esni,addigra meg legyen. :)
2014. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magándokit akarsz, már most is hozzá célszerű menni. Például azért, mert nálunk úgy működik, hogy kérsz egy időpontot a nőgyógyászhoz, aki megállapítja, hogy ön valószínűleg terhes, majd külön kérhetsz időpontot uh-ra. No, ez egy másik nap. Szal nem éri meg. Persze lehet, hogy máshol másképp megy.
2014. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1,


mi is terveztük a babát, csak a legelső hónapban összejött, és erre egyáltalán nem számítottunk, így egyelőre még nincs orvosom.

2014. aug. 8. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kérdező,akkor se SZTK-ba menj! Hanem keress egy dokit,és oda menj egyből a magánjára. Gratulálok! :)
2014. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mikor megtudtam, hogy terhes vagyok 5 hetes voltam.

6 hetesen elmentünk SZTK-s rendelésre, hogy egyáltalán meg állapítsák azt hogy valóban baba van a dologban és hogy jó helyen tapadt meg a kis baby:)

Kezemben a lelettel ami igazolta, hogy babás vagyok, 8 hetesen kerestem meg azt az orvost aki számomra a legmegfelelőbb. Tehát én 8 hetesen kerestem magándokit, azóta is hozzá járunk:)

Üdv 21+5 hkm

2014. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 6hetesen elmentem egy dokihoz aztan 8 hetesen is..aztan eldöntöttem,h nem szimpi biztos nem fogok nala szülni!aztan egyből felhivtam egy doki akit ajanlottak..13.heten mentem hozza először ő szipatikus vegig hozzá fogok járni..szerintem is mar most menj maganba mert lehet,h az első neked se lesz megfelelő es a vege felé mar nem jó valtani:)
2014. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!