Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygyulladás terhesség...

Hüvelygyulladás terhesség alatt kárt tehet a baba fejlödésében?

Figyelt kérdés
Én 5hetes terhes vagyok,sajnos visszatérő hüvelygyulladásom van illetve bakteriális fertözésem.Ezt a betegségemet szerettem volna ki kezeltetni,de teherbe estem.Most kaptam a nőgyógyásztól candibene Teva hüvely tabletátt ami két dobozos egyelőre 3alkalommal használtam,még nem érzem annyira a hatsát.Az lenne a kérdésem,h lehet valami baja a fejlödésében a babának,h gyulladásom van?Illetve volt valakinek hasonló problémája?két hét múlva kell vissza mennem az orvoshoz,remélem addig meg gyógyulok.Köszönöm a válaszokat.

#Terhesség alatti hüvelygyulladás
2014. nov. 30. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A fertozessel es gyulladassal tobbet artasz mint a kezelessel!

Mindenkepp beszelj errol a dokiddal es kezeld ki a fertozest!

Udv:32hkm

2014. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom,h többet árt,éppen ezért aggódom és kezeltetem magam!Köszönöm a választ,de nem ez volt a kérdés.
2014. nov. 30. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én terhességem úgy jött össze, hogy épp az aktuális citológia eredményéért készültem a nőgyógyászhoz, amikor pár napja késett. A nőgyógyász megállapította a terhességet, viszont a citológia eredménye gyulladást jelzett, az orvos rögtön írta fel a hüvelykúpot amit terhesen alkalmazni lehet. Kérdeztem tőle, hogy lehet-e valami baj ebből, hogy így kezdődik a terhesség, azt mondta a kezeletlen felszálló fertőzés vetélést okozhat, de ha időben kezelve van akkor nem lesz semmi baja a babának.

Nekem nem is lett, már 15 hós a kisfiam.

Remélem ezzel tudtam valamit segíteni.

2014. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Igen sokat segitettél,most én is rajta vagyok a ki kezelésen.Remélem minden rendben lesz nálam is :)
2014. nov. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!