Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi elmaradásának első...

Mensi elmaradásának első napján negatív. Volt akinek ezután még pozi lett belőle?

Figyelt kérdés
Vetélés után végre belevágtunk. Napok óta megjön érzés,derékfájás. Úgy érzem újra babás vagyok. De a teszt negatívmensi sehol. Volt aki így volt,és babás? Köszönöm

2014. nov. 30. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mensi elmaradasa utan 2.es 3.napon is negativ volt. Tovabbra se jott meg. A 9.napon teszteltem ujra halvany pozitivat,utana erosodott folyamatosan. Szurkolok!!! 32+3 hkm
2014. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos Vagy. Kétségbe vagyok esve a tüneteim miatt. Akkor talán még van remény. Örülnék ha baba lenne és nem valami más probléma.
2014. nov. 30. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg nyugodtan remenykedhetsz,szerintem. Foleg ha eddig mindig pontos volt a ciklusod. Varj par napot es tesztelj ujra,reggeli pisibol! 1.voltam.
2014. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet,kedves kerdezo? :)
2014. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megjött, a derékfájás nem múlt el,így felkeresem az orvosom.
2014. dec. 5. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom! Remelem mihamarabb osszejon a baba!
2014. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!