Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mindíg halvány pozitív a...

Még mindíg halvány pozitív a teszt! Miért? Mi lehet a baj? Lehet még baba? 1. héttel vagyok a nemvárt után!

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most mi a baj végülis? 1 hete késik és pozi a teszt... Terhes vagy!
2014. dec. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak aggódom,hogy miért nem erősödik a csìk!A jobb oldalamat évekkel ezelőtt kipakoltàk,testàpoló jellegű folyàsom van,szombaton fàjt a bal oldalam!Ma hívom a dokit,ràadàsul tegnap megint előjőtt az intim herpeszem!
2014. dec. 1. 07:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt egy hét után is! Mikor mentünk a 7hetes uhra 7+2voltam és uh n mondták hogy ez csak 6+5nek néz ki! Valószínű nálad is később fogant. Már a 9.hétben vagyok! Nálad is minden rendben van! Mikor készülsz orvoshoz? És egyforma tesztel teszteltél? Nyugodj meg ott a baba
2014. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem mit csináltok! Egyetlen teszt kimutatja a pozit,minek utána még tesztelni??? "Mi lehet a baj??"

Mensi sehol,a teszt pozitív,terhes vagy! Nem mindegy hogy halvány vagy erős a csík? A pozi az pozi. Agyalsz hülyeségeken!

2014. dec. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma hívom a doki,remélem holnap délutàn tud fogadni!Persze,hogy aggódom,2.éve vàrjuk a "csodàt"!Màr voltunk első konzultàción meddőségiben!
2014. dec. 1. 07:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az 5-7.hétig ugyanolyan halvány volt.. ne tesztelgess,ha teheted..
2014. dec. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a herpesz jelezte hogy terhes vagyok :)
2014. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha te az erősebb pozitól megnyugszol, míg nem lát doki, akkor vegyél egy Predictor Earlyt, az a nem várt mensi előtt 4 nappal már mutatja, azért Early. Délután is megcsinálhatod a tesztet, de akkor addig már ne igyál sok folyadékot a mai nap, mert az hígítja a vizeletet. Majd teszt után pótold a folyadékmegvonást. Én azzal teszteltem nem várt után 1 héttel és gyönyörű erős pozi.
2014. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7.-es!

Herpesz jelezte,hogy terhes vagy?Ezt hogy érted?Nem volt gond?Doki mit adott rá?

2014. dec. 1. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 2 tesztet csináltam anno, 3 nap különbséggel, mindkettő nagyon halvány volt. Egyszerűen ez csak a HCG szintet jelöli, hogy alacsonyabb...ennyi. Ezen ne filózz, terhes vagy, gratulálok! :)

Van, akinek egyébként sose lesz erős pozitív tesztje, ettől függetlenül ott a baba(kezdemény).

2014. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!