Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Utrogestan szájon át...

Az Utrogestan szájon át szedhető kapszulát lehet használni hüvelyben?

Figyelt kérdés
Eddig a hüvelykapszulát használtam, de nem lshet kapni. A szájon át szedhetőt kaptam, csakhogy attól nagyon rosszul vagyok. Megnéztem az összetételüket és teljesen ugyanaz. Még kinézetre is ugyanaz.
2014. dec. 1. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
????? Nem véletlenül van szájon át szedhető és hüvely kapszula külön. Valamelyik patikában biztos kaptál volna hüvely kapszulát is, főleg ha a dokid azt írt fel, vagy rendeljenek és akkor lesz. Ha rosszul vagy tőle, akkor hívd fel a dokit és kérd ki a tanácsát. Nálunk van a patikában így tuti nem hiány cikk, csak csesznek rendelni a ti patikátokban.
2014. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia. Nem így van. Hiánycikk az egész országban, a nagykerekben sincs. Körbetelefonált vagy 6 gyógyszertárat a környéken és sehol sincs. Pedig nem falun lakok.
2014. dec. 1. 08:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen,hiánycikk,nekem is úgy telefonálgatták körbe a patikákat.Ha péntekre kell,már hétfőn bemegyek,hogy szerezzenek valahonnan.

Nekem is hüvelykapszulám van,de itt olvastam már olyat aki azt mondta mindegy,használja hüvelyben.De azért várd meg az ő válaszaikat,nem akarok hülyeséget mondani.

2014. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem előzőhéten még adtak. Hát akkor hívd fel a dokidat, hátha tud valamit mondani. Terhes vagy? Hányadik héten vagy, nem tudod még csökkenteni az adagot és akkor hátha nem lenne olyan rosszul? Biztos attól vagy rosszul nem csak simán a terhesség? Próbáltad, evés előtt, után, közben , sok vízzel kevéssel bevenni hátha ezek segítenének?
2014. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok, már nem sokáig kellene szedni. De ez teljesen kiüt.
2014. dec. 1. 08:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Na basszus akkor lehet csak mázlim volt???? Huuu akkor ma bemegyek és megkérdezem, hogy mi a helyzet, mennyivel előtte kell szólni, hogy kell. Mindegy ez az én bajom. De te mindenképpen kérdezd meg a dokid mit tegyél, nehogy baj legyen!!!!
2014. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

amúgy ezt én is hallottam két hete egy lánytól a dokimnál,hogy elment a gyógyszertárba,és azt mondták neki,nem tudnak adni. szegény sírt,hogy nem fog megmaradni a babája,és most mit csináljon. azt mnondták menjen tovább egy másik gyógyszertárba,hátha..

amúgy nem,nem lehet felrakni hüvelybe!

2014. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lombik után kellett szednem. Azt mondta az orvos, kezdjem szájon át szedni, de ha rosszul vagyok tőle, használjam tovább hüvelyi úton. Ugyanolyan az összetétele. Azért kérdezz rá te is az orvostól.
2014. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hello, nekem ket orvos is mondta a Sote II-n, hogy mindket fajta golyot lehet mindket iranybol hasznalni, ezt egy gyogyszertaros is megerositette.

En nem is tudtam, csak szajon at szedhetot kivaltani.

Az elso napokban en is tamolyogtam, mint aki rezzeg es oriasikat aludtam tole, de ez fokozatosan szunik, mar a leszokos fazisban vagyok.

2014. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd hüvelybe. Tök ugyan az, csak itthon a törvény nem engedi, hogy egy fajta gyógyszerre ez is az is rá legyen írva. De semmi különbség nincs.
2014. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!