Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit kórház terhesgondozójáb...

Margit kórház terhesgondozójába járó kismamák, tőletek kérdeznék?

Figyelt kérdés
Van fogadott orvosom, de ő most a 35. hétre a terhesgondozóba rendelt. Tudom, hogy minden orvos 1 órát rendel, de ahogy láttam már, jó sokan várnak ott mindig. Hogy lehet akkor abban az 1 órában bejutni, amikor ő rendel?
2014. dec. 1. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván tovább tart majd egy óránál.
2014. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendelés előtt 1 órával odamegyek, leadom a kiskönyvet és az általános mérések, kérdések után marad kb. 3/4 óra, amit ki lehet bírni. ( Nekem édesanyám 10 percre lakik, ha nincs otthon felugrom hozzá még egyszer megmosakodni) Általában elsőre vagy másodikra hívnak be.
2014. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem azt kérdeztem, meddig tart, hanem hogy ha többen várnak arra az orvosra, mint amit egy óra alatt fogadni tud, akkor hogy van.
2014. dec. 1. 10:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha sokan vannak, pörgeti a betegeket. Mivel a kismama leadja a terhesgondozás ablakba a kiskönyvét, majd írnak bele az asszisztensek, ezért már el sem küldhetnek, ne izgulj.Ki az orvosod? Én is oda járok, első lányomnál teljesen tb alapon, most másik orvost választottam onnan, eddig a magánrendelőjébe jártam.
2014. dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Raft Miklós az orvosom. Csak 3x kellett a magánrendelőjébe menni, most pedig a Margitba hívott.
2014. dec. 1. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
ez tok jo, akkor nem egy penzehes orvos, kulonben 3 hetente behivott volna. :-)
2014. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is odajárok :)

Nekem is fogadott dokim van ott.

Az hogy "papíron" 1 óra semmit nem jelent..Ugye leadod a kis könyvedet,behívnak CTG-stb. Kimész és vársz, ennyi:) Sztem gyorsan megy.. Legalábbis nekem nem kellett sokat ott ücsörögnöm,bizti csak szerencsém volt..

2014. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Egyébként a kis könyvedet leadod ugye és azt viszik be a dokidhoz, vagyis " úgysem mész úgy haza" hogy ne látna a dokid:) Mert tőle kapod vissza a k.k-et:) Na rem jól fogalmaztam :)

2014. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!