Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Dán Pál (Bajcsy kórház)...

Dr. Dán Pál (Bajcsy kórház) szült valaki mostanában nála? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 hetes kismama vagyok, Dán doktorhoz járok magánrendelésre, de mondtam neki, hogy én nála szeretnék szülni. Mondta, hogy köszöni szépen, hogy őt választottam, de ennyi. Az érdekelne, hogy aki szült nála az elmúlt években, szülésnél mennyit kért???

Előre is köszönöm aki tud segiteni :)



2014. nov. 14. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Veled kedves volt?! Neked szimpatikus?

Én a világ pénzéért sem választottam volna... Sok negatív kritikát hallottam róla (ismerősöktől, nem a neten olvasgattam). Egyszer voltam UH-n, hogy ő volt bent. Olyan bunkó volt, leugatott szó szerint és a 10 mp-es vizsgálat után kiküldött, mondván kint is fel tudok öltözni, hadd jöjjenek már a többiek és végezzünk :(

(egyébként hónapokkal azelőtt kértem időpontot, tehát nem csak úgy toppantam be)

Utána mindig azon imádkoztam, nehogy megint őt fogjam ki...

2014. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon szimpatikus. 7 éve a testvérem is nála szült, végig segitőkész, lelkiismertes orvos volt... Én semmi rosszat nem tudok róla mondani. Velem is az, bármi kérdésem van készségesen válaszol, előrelátóan.

Sajnálom, hogy neked ilyen tapasztalatod volt vele.

2014. nov. 14. 08:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Én még negativ kritikát soha nem hallotam róla, csak pozitivat.
2014. nov. 14. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam nála sztk-ban ott is kedves volt..

hova jársz hozzá magánba? 17be?

Csak mert a Bajcsy-s orvosok,majdnem egy áron dolgoznak. nekem Kardos a dokim..

34hkm

2014. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tatabányán járok hozzá magánrendelésre.

Teljesen korrekt áron dolgozik. Csak azért szeretném éve a megtudni mert 7 éve a testvéremnek a szülés után azt mondta, hogy adjon annyit amennyit gondol. Csak, hogymég mindig ez a helyzet vagy azért készüljek egy bizonyos x. öszeggel.

Örülök, hogy neked is jó tapasztalatod volt vele :)

2014. nov. 14. 12:47
 6/9 A kérdező kommentje:
És neked a Kardos doki, mondott valamit szülés árral kapcsolatban?
2014. nov. 14. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

110ezer :)

Amúgy a Dán Pál gyermeknőgyógyász is,azért a nyugodt kedvesség :)

2014. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt a 110e Ft-ot sokkalom a szülésre, de aztán láttam, hogy Kardos doktor, externista szakorvos a Bajcsy kórházan. Igy az ő árai magasabbak lehetnek.

Bár sajnálom, hogy senki nem irt aki nála szült volna az elmúlt 1-2 éven :(

2014. nov. 21. 18:11
 9/9 RoziP válasza:
Szia! Gondolom azota mar megkerdezted, de 70 000 Ft nala a szules. Legalabbis 2014 aprilisaban annyi volt.
2015. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!