Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok olyan terhesvitamint...

Tudtok olyan terhesvitamint vagy multivitamint ajánlani, amiben nincs jód?

Figyelt kérdés

Egyszerűen én nem találok olyan. De jód nélkülit kellene szednem, mivel pajzsmirigyes vagyok.

Előre is köszönöm!


2014. dec. 2. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Elég a folsav, ha az elején jársz, és a kiegyensúlyozott étrend. Másra egyelőre nincs szükséged. :) Boldog babavárást!
2014. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elevit.abba nincs jód,nekem is azt ajánlotta a védőnő.
2014. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az új szériás elevitben már van jód. Nekem baj van a pajzsmirigyemmel, és nem szabad jódot szednem, így supradint szedek. (több benne a folsav, mint a legtöbb terhesvitaminban.) Ezmellé csak magnéziumot, és c-vitamint szoktam szedni.
2014. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már a 13 héten járok, de azt mondták, hogy innentől olyan vitamint szedjek amiben nincs jód. De olyat egyszerűen nem találok. A supradyn-ban is van jód. :( Nem tudom minek mondják, ha nem létezik ilyen! :/
2014. dec. 3. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A supradynban nincs jód... Asszem még tudok olvasni... [link]

A lap alján van az összetétel lista. Ez a sima drazsé.

2014. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!