Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan töltitek fel a pocakos...

Hogyan töltitek fel a pocakos képeket telefonról?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy a többit!
2014. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bármilyen képet hogyan töltöttök fel ide?

Mert nekem ilyen opciót sehol nem mutat.


Szóval feltettem volna egy kérdést és mellékelni szerettem volna fotót,de nem tudom hogyan tegyem ezt.

2014. dec. 3. 07:32
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

De nem vetted észre, hogy másnál se direkt ide van feltöltve a fotó, hanem egy linket kell hozzá megnyitni???


kepfeltoltes.hu


Remélem nem egy újabb "hány hetes terhes vagyok szerintetek?" vagy "elég nagy a pocakom?" kérdés lesz!!!

2014. dec. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
telorol nekem sem megy sajnos.
2014. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló,nem kötelező válaszolni az itt feltett kerdésekre,ha nincs ínyedre a téma!!!
2014. dec. 3. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
En is telorol szoktam kepet feltolteni. :) Megnyitom ezt az oldalt es nyitok melle egy masikat. Kepfeltoltes.hu a cime. Oda feltoltod, ide meg bemasolod a linket.
2014. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,sokat segítettél :)
2014. dec. 3. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen, remelem sikerult! :)
2014. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!