Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem babát érzem, vagy igen?

Még nem babát érzem, vagy igen?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokszor érzek ilyen bélmozgásokat. Elösször azt gondoltam h lehet a baba,mert olvastam h ilyesmit érezhet az ember. De miután érzem,és elmegyek wc-re pisilni,akkor általában hasmenés is van. Pedig csak a pisi miatt megyek el,de ahogy pisilek van egy kis hasmenés is.

2-3 napja van ez. és nem eszem semmi olyasmit amitől hasmenésem lehetne. Vagy ez lehet a baba miatt is? 18hetes kismama vagyok,most fogok menni majd uh-ra.


2014. dec. 3. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
18 hetesen már érezheted a baba mozgását. A rendszeres hasmenés viszont szerintem nem normális. Nem tudom miket szedsz. Terhesvitamin, magnézium? A nagy mennyiségű magnézium tud még hasmenést okozni.
2014. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha többször érzed azt mindha a baba mozogna és nem csak akkor mikor pisilned kell.A babának a 16-20.hétig meg kell mozdulnia!Hasmenésed lehet attól van mert a babának nem tetszik amit ettél!De ne idegeskedj ezzen!Jó baba várást! :)
2014. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Magnéziumot szedek 3x1-t,terhesgondozóba irták fel.


Olyan furát szoktam érezni,de nem vagyok benne biztos h a baba az. 12. heti h olyan kis ficánka volt :) de én még nem tudom h őt érzem e.


Sokat kell pisilnem amugy,de mikor érzem ezt a bélmozgást akkor nem egyből megyek wc-re hanem késöbb. Meg nem úgy érzem mint mikor tényleg hasmenése van az embernek h júj azonnal el kell mennem wc-re. Ezért is nem tdom hogy a baba e az :) Mert furán találom h aztán mégis f*sok(bocsi :))

2014. dec. 3. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a magnéziummal nincs gond. Az étkezésedben nincs valamiből több 2-3 napja? Pl. joghurt vagy ilyesmi. Az a lényeg, hogy valami fellazítja a székleted 2-3 napja, amitől annyira híg lett, hogy pisilés közben is jön.
2014. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a hasmenésed nincs összefüggésben a baba mozgásával.

Én a 21. héten vagyok, ez az első terhességem, és a 16. héten éreztem először ilyen fura mocorgást odabent (olyan, mintha valaki megérintette volna a hasam, nagyon lágyan, csak épp nem a bőrömön éreztem, hanem belülről). Ezután hetekig nem volt semmi és most megint érzem a babát, de mostmár erősebben, ezt kb. úgy tudnám leírni, mint amikor a vérnyomást mérik és elszorítják a karod és érzed a saját pulzusod...csak a baba persze nem ritmusosan mozog. :)

Szóval hogyha valami ilyesmiket érzel, akkor az a baba.

2014. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem ettem semmilyen tejes dolgot mostanában. Káposztás tésztából ettem egy kicsit cukorral tegnap.


A hasmenés kb 2-3 napja van,és napi 2szer fordl elő.


Remélem nincs semmi baj,holnap megyek uh-ra

2014. dec. 3. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nyugi, baj nincsen, csak annyi minden történik most a testedben, hogy ilyen nem túl kellemes tüneteket produkál.

A holnapi UH után már tuti jó kedved lesz, mert látni fogod ahogy mocorog a kicsi. :)

2014. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!